Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4

Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4 - Libor Kubánek | Dcparkrx.org

...PRO BICÍ NÁSTROJE 1-4 autor: L.Kubánek ... Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 5-8 ... ... . KVARTETA PRO BICÍ NÁSTROJE 1-4 autor: L.Kubánek. Tisk; Zobrazit v plné velikosti (48 stran) Tato první publikace kvartetů představuje 4 skladby (v celkovém pořadí 1-4) pro čtyři hráče bicích nástrojů. ... BAREVNÉ FANFÁRY for brass ... KVARTETA PRO BICÍ NÁSTROJE (1-4) - Libor Kubánek - detailní informace o produktu. Noty z celého světa. Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro ... KOMORNÍ HRA - JEN BICÍ - Drumatic.eu ... . Nabízíme noty, zpěvníky, noty pro školy, učebnice a jiné hudebniny se zaměřením na klasickou i populární hudbu. KVARTETA PRO BICÍ NÁSTROJE 5-8... (52 stran) Tato druhá publikace kvartetů představuje další 4 skladby (v celkovém pořadí 5-8) pro čtyři hráče bicích nástrojů. Tato kvarteta jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4 . Tato kvarteta jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Tyto skladby si nekladou za cíl experimentovat s novými zvuky, nabídnout nové exotické nástroje nebo ohromit nečitelným zápisem not. Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 5-8 - Kubánek Libor - Tyto skladby si nekladou za cíl experimentovat s novými zvuky, nabídnout nové exotické nástroje nebo ohromit nečitelným zápisem not. Cílem je vytvořit s běžným instrumentářem Hledáte Dueta pro bicí nástroje / Duets for percussion 1. od Libor Kubánek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4. Libor Kubánek. ... Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 13-16. Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4 . Tato kvarteta jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Tyto skladby si nekladou za cíl experimentovat s novými zvuky, nabídnout nové exotické nástroje nebo ohromit nečitelným zápisem not. ANGEL TUNED PERCUSSION AX6203. ANGEL TUNED PERCUSSION AX6203 Zvonkohra s 20 tónmi vhodná pre najmenších a začínajúcich muzikantov. Zvonkohra obsahuje dva rady tónov, takže okrem celých môžete používať aj zvýšené a zmenšené tóny ako na klavíri. Zvonkohra ponúka veľmi presne elektronicky vyladené elementy pripevnené na gumené podp... Jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Tato první publikace kvartetů představuje 4 skladby pro čtyři hráče bicích nástrojů. Tato kvarteta jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Počet stran 48, vazba V1. Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 13-16. Libor Kubánek. 2017. Skladem u dodavatele. 180 Kč 200 Kč. Přid...

INFORMACE

AUTOR
Libor Kubánek
DIMENZE
6,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4.pdf

POPIS

Tato kvarteta jsou určena pro výuku komorní hry s využitím prezentace na školních či jiných vystoupeních. Tyto skladby si nekladou za cíl experimentovat s novými zvuky, nabídnout nové exotické nástroje nebo ohromit nečitelným zápisem not. Cílem je vytvořit s běžným instrumentářem bicích nástrojů čitelnou a srozumitelnou hudbu, jenž má upozornit na svou možnou rytmicko-melodickou samostatnost. Každý ze čtyř kvartetů má délku mezi 5-7 minutami. Používané nástroje jsou: xylofon, zvonkohra, bicí souprava, bonga, wood-blocky, kr. zvonce, vibraslaph, tom-tomy, cabasa.

Chcete si přečíst knihu?Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kubánek. Číst Kvarteta pro bicí nástroje / Quartets for Percussion 1-4 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY