Ty jsi holka, ty jsi kluk: Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu

Ty jsi holka, ty jsi kluk: Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu - Zuzana Prouzová, | Dcparkrx.org

...ov ako prežiť v ... Ty jsi holka, ty jsi kluk : rodičům to není fuk, když se dětí ptají na sexualitu / Hlavní autor: Štěrbová, Dana, 1964- Vydáno: (2017) Možnosti vyhledávání Historie vyhledávání Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy ... PDF Knihovna Fakulty Tělesné Kultury Přírůstky Za Měsíc Květen ... ... . Ty jsi holka, ty jsi kluk. Erika Hamlet. Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu. Žánr historická próza. Obor. Formát. beletrie 145 × 205 mm pro dospělé vázaná - 1 ... Ty jsi holka, ty jsi kluk (Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu) Dana Štěrbová , Lenka Šilerová a Zuzana Prouzová • CPRESS, 2017 Posielame do troch dní Ty jsi holka, ty jsi kluk Lenka Šile ... Ty jsi holka, ty jsi kluk | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Obor. Formát. beletrie 145 × 205 mm pro dospělé vázaná - 1 ... Ty jsi holka, ty jsi kluk (Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu) Dana Štěrbová , Lenka Šilerová a Zuzana Prouzová • CPRESS, 2017 Posielame do troch dní Ty jsi holka, ty jsi kluk Lenka Šilerová ; Dana Štěrbová ; Zuzana Prouzová Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu. CPress 2017 Kniha, čeština, 84 stran...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Prouzová,
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Ty jsi holka, ty jsi kluk: Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu.pdf

POPIS

První část barevně ilustrované knihy je určena přímo dětem. Prostřednictvím příběhů rodiny Mrákotových a zážitků skoro pětileté Aničky a jejího sedmiletého brášky Jindry se dozví mnohé o lidském těle, o správné hygieně, o tom, jak přicházejí děti na svět i jak se chránit před nebezpečím. Laskavé vyprávění jim pomůže zcela přirozeně pochopit to, co vědět mají a o čem se s nimi někdy dospělí bojí mluvit. Druhá část knihy je proto věnována přímo rodičům.

Chcete si přečíst knihu?Ty jsi holka, ty jsi kluk: Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Prouzová,. Číst Ty jsi holka, ty jsi kluk: Rodičům to není fuk, když se děti ptají na sexualitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY