Pastorační péče o psychicky nemocné

Pastorační péče o psychicky nemocné - Aleš Opatrný, | Dcparkrx.org

...kôr na druhý deň. Dostupnosť: IHNEĎ ... PDF Problematika pastorační péče o nemocné Výhody ... ... ... Pastorační péče o psychicky nemocné ... Psychické problémy a psychická nemoc v pastorační praxi (Bartůšková); Pastorace věřících křesťanů s psychickými potížemi (Opatrný). Publikace je doplněna několika krátkými exkursy doc. Opatrného a výsledky ankety na dané téma, jež byla uskutečněna mezi kněžími. ... Drazí přátelé, dne 5. 4. 2018 se na Biskupství královéhrad ... Pastorační péče o psychicky nemocné | E-shop | benedetto.sk ... . 4. 2018 se na Biskupství královéhradeckém uskutečnilo slavnostní ukončení Kurzu pro dobrovolníky v pastorační péči o nemocné za přítomnosti královéhradeckého biskupa J. Exc. Mons. JUDr. Ing. Jana Vokála, JU.D., Jana Paseky, biskupského vikáře pro pastoraci, Jany Sieberové a Zdislavy Polákové z Domácího hospice Duha v Hořicích. Pastorační péče o psychicky nemocné za 149 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Pastorační péče o psychicky nemocné-- autor: Opatrný Aleš Fórum pastorálních teologů VI. Komentáře ke slovu pastorační...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Opatrný,
DIMENZE
8,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pastorační péče o psychicky nemocné.pdf

POPIS

Kniha obsahuje následující studie odborníků z Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy: Co soudí církev o člověku? Pokus o shrnutí základních prvků nauky církve o člověku (Dřímal); Psychické problémy a psychická nemoc v pastorační praxi (Bartůšková); Pastorace věřících křesťanů s psychickými potížemi (Opatrný). Publikace je doplněna několika krátkými exkursy doc. Opatrného a výsledky ankety na dané téma, jež byla uskutečněna mezi kněžími.

Chcete si přečíst knihu?Pastorační péče o psychicky nemocné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Opatrný,. Číst Pastorační péče o psychicky nemocné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY