Šaty pro poutníky

Šaty pro poutníky - Irena Závacká | Dcparkrx.org

...úbenom kníhkupectve Martinus! Kupte e-knihu Šaty pro poutníky od Irena Závacká na Martinus ... Závacká Irena: Šaty pro poutníky | MALL.CZ ... .cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Hledáte Šaty pro faraona od Irena Závacká? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Šaty pro poutníky. Závacká, Irena. Vydání: MOBA 2017 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 82923. Volné pokračování dobrodružně - historické řady románů ze starověkého Egypta navazu ... Šaty pro poutníky - Závacká Irena - SEVT.cz ... . Volné pokračování dobrodružně - historické řady románů ze starověkého Egypta navazuje na životní pouť švadleny Ijnet, která očekávala naplnění předem daného obyčejného osudu. Život pro ni však připravil mnohem ... Šaty pro poutníky. Irena Závacká. 235 Kč. Šaty pro faraona. Irena Závacká. 168 ... Kniha Šaty pro poutníky iba za 2,14 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
Irena Závacká
DIMENZE
10,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro poutníky.pdf

POPIS

Ijnet řeší složitou situaci jak v pracovním, tak v osobním životě. Sapetra, dodavatel barviv na látky a druh Ijnetiny nejlepší přítelkyně, je vězněn v dalekém Mennoferu. A Kemnet, otec Ijnetiny dcery, má stále zapovězen vstup do Vesetu. Její pouť začíná cestou do Mennoferu, pokračuje přes Sinaj a město Abdžu, kde se shledává s milovaným Kemnetem, a končí zpátky v hlavním městě Vesetu. Ijnet však vidí věci jinak než dříve, a snad i ona sama se změnila.

Chcete si přečíst knihu?Šaty pro poutníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Závacká. Číst Šaty pro poutníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY