Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe

Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe - The Beastess | Dcparkrx.org

...m sebe - The Beastess Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku ... Jak prijmout sam sebe levně | Blesk zboží ... . Název: Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe. Autor: The Beastess. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-247-5728-5. EAN: 9788024757285. Objednací kód: ND275207 Kniha Dokonalost neznamená štěstí (The Beastess) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Dokonalost neznamená štěstí ... Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe ... Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou vlastní cestu. Co je tou hlavní ingrediencí, která dělá i nedokonalý život krásným, se dozvíte v této knize. ... Dokonalost neznamená štěstí aneb jak neztratit sám sebe: Beastess: 2017: Hackněte svůj život: Lucie Budíková, Monika Nevolová: 2016: Inteligence a učení: Nick Lund: 2012: Interkulturní psychologie: Jiří Čeněk, Josef Smolík, Zdeňka Vykoukalová: 2016: Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů: Tomáš Novák: 2014 Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe The Beastess epub. ... Jak vytáhnout sama sebe z bláta: Sneste si svou hvězdu a plňte si sny Barbara Berckhanová pdf ... Jak mu pomoci ke štěstí a úspěchu Monika Stehlíková kniha online. Napoleonův syn: Orlík - hříčka politiky Renate Fabelová epub. Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako ... Ke stažení Úvod_do_dějin_tištěných_médií.pdf Číst online. Představit vývoj tištěných médií v horizontu více než jednoho půltisíciletí není snadný úkol, třebaže o víc než o pouhý vhled do mnohotvárné problematiky novin, časopisů a drobných tisků nemůže jít. Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe Jak už jsem psala v recenzi, tak jsem si už dávno chtěla přečíst nějakou knihu o sebepoznání, ale nechtěla jsem knihy s duchovním tématem, tuto knihu napsala psychiatrička, takže jsem si myslela, že by mohla být kniha dobrá....

INFORMACE

AUTOR
The Beastess
DIMENZE
9,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe.pdf

POPIS

Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou vlastní cestu. Co je tou hlavní ingrediencí, která dělá i nedokonalý život krásným, se dozvíte v této knize. Doba na nás klade čím dál větší požadavky: měli bychom dosahovat nadprůměrných výkonů v práci, vydělávat co nejvíce peněz, neustále stoupat po společenském žebříčku – a současně být vzornými partnery a rodiči, prožívat lásku podle hollywoodského vzoru a vypadat přitom jako vyretušované celebrity z obálek drahých magazínů. Když se nám to nedaří, neváháme si platit kouče či sebezlepšovací kurzy, abychom věděli, jak na to. Je to ale skutečně nutné? Opravdu chceme žít svůj život podle filmových hrdinů a psychologických příruček? A bude nás při tom vůbec někdo mít rád „takové, jací jsme“? To jsou otázky, na které vám odpoví tento poutavý průvodce do hlubin vlastního nitra.

Chcete si přečíst knihu?Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor The Beastess. Číst Dokonalost neznamená štěstí: aneb Jak neztratit sám sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY