Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu

Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu - Jiří Vaněk, | Dcparkrx.org

...k, kolektiv Nakladatel: CZ.NIC 2016 Od roku 2012 sdružení CZ ... Ako na internet jiri vanek | Sleviste.cz ... .NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Oslovuje méně zkušené, především starší, diváky. V roce 2015 jsme se rozhodli vdechnout seriálu druhý rozměr, jistou ... Kniha: Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriál ... Ako na internet jiri vanek | Sleviste.cz ... ... Kniha: Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu (Jiří Vaněk a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Oslovuje méně zkušené, ... Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu . Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených.Oslovuje méně zkušené, především starší, diváky. Kniha Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu iba za 11,16 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu Jiří Vaněk a kolektiv Bežná cena: 12,00 € Naša cena: 11,40 € (ušetríte: 5%) UNIKLUB: 11,04 € (ušetríte: 8%) Název: Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu. Autor: Jiří a kolektiv Vaněk. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Počítače; ISBN: 978-80-905802-8-2. EAN: 9788090580282. Objednací kód: NA308539 Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu . Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Jak na Internet - Na moti...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vaněk,
DIMENZE
10,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu.pdf

POPIS

Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Oslovuje méně zkušené, především starší, diváky. V roce 2015 jsme se rozhodli vdechnout seriálu druhý rozměr, jistou mladistvou vlnu či snad druhou mízu... Vybraná témata jsme převedli do komiksové podoby, abychom oslovili i mladší uživatele Internetu.

Chcete si přečíst knihu?Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vaněk,. Číst Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY