Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství

Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství - Monisha Rajeshová | Dcparkrx.org

...se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající ... Cesta kolem světa v 80 vlacích - Monisha Rajeshová — Kniha.cz ... ... Cesta kolem světa v 80 vlacích sice žádné veledílo není, ale o to Monishe Rajeshové nejspíš ani nešlo. Fanouškům cestování a zajímavých příběhů, které se tohoto tématu dotýkají, se však určitě zalíbí a třeba je také inspiruje k nějakému úžasnému (vlakovému) dobrodružství. Cesta kolem světa v 80 vlacích Přes 70 000 kilometrů dobrodružství Rajeshová Monisha. Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem ... Cesta kolem světa v 80 vlacích - Přes 70 000 kilometrů ... ... . Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě ... Cesta kolem světa v 80 vlacích - Přes 70 000 kilometrů dobrodružství na kolejích. Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence J… v knihovně na kfbz.cz . Najít . Čtenářské konto › Přihlásit. Hlavní menu. Úvod; Katalog; Služby; Kontakty; O nás; Pro knihovny; Odkazy; Jste zde. Domů › Cesta kolem světa v 80 vlacích: přes 70 000 kilomerů dobrodružství / Monisha Rajesh. Stručná anotace: Líčení z cest po železnicích celého světa. Během sedmi ... Cesta kolem světa v 80 vlacích - Přes 70 000 kilometrů dobrodružství na kolejích. Cesta kolem světa v 80 vlacích - Monisha Rajeshová Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hod... Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Během sedmi měsíců jim za ... Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo. Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala ...

INFORMACE

AUTOR
Monisha Rajeshová
DIMENZE
12,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství.pdf

POPIS

Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo.Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Během sedmi měsíců jim za okénkem ubíhaly tak rozdílné kraje jako Mongolsko, Kanada, Čína, Japonsko, Kazachstán, Rusko, Amerika, a dokonce se odvážili i do Severní Koreje. Projeli se po Transsibiřské magistrále, luxusním Orient Expresem, japonskými rychlovlaky, ale také ušmudlanými lokálkami. Potkali spoustu zábavných, svérázných a milých pasažérů, s nimiž si směňovali jídlo i životní příběhy. Monisha Rajeshová, novinářka působící mimo jiné v denících The Guardian či The New York Times, o svém putování vypráví tak, že si tu každý najde svoje.Bizarní i komické zážitky z vlaků střídá poetický popis krajiny nebo hekticky pulsujících velkoměst, nechybí společensko-politický kontext, historické vsuvky a vtipné komentáře. Po přečtení dostane každý chuť sbalit si svých pět švestek a nasednout do prvního dálkového expresu.

Chcete si přečíst knihu?Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monisha Rajeshová. Číst Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY