Kudy projde jehla

Kudy projde jehla - Véronique Mouginová | Dcparkrx.org

...áborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský ... Kudy projde jehla veronique mougin | Sleviste.cz ... . ... Kudy projde jehla. Véronique Mouginová. Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Kudy projde jehla - Mouginová Véronique. Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s... Kudy projde jehla 248,-Ihned ke čtení Koupit Tomas, řečený ... Kudy projde jehla - Véronique Mouginová — Kniha.cz ... ... Kudy projde jehla 248,-Ihned ke čtení Koupit Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Objednávejte knihu Kudy projde jehla v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kudy projde jehla - Véronique Mougin . Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský. Kniha: Kudy projde jehla - Véronique Mouginová ... Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský. Tomi, který otcovým povoláním na svobodě nepokrytě pohrdal, v koncentráku s bezstarostností vlastní mládí předstírá, že umí šít, aby se dostal do tepla krejčovské dílny. ... 0 hodnocení Kudy projde jehla 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Posléze projde táborů ... Kudy projde jehla. Véronique Mouginová ... Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský. Tomi, který otcovým povoláním na svobodě nepokrytě pohrdal, v koncentráku s bezstarostností vlastní mládí předstírá, že umí šít, aby se dostal do tepla krejčovské dílny. ... Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský. Tomi, který otcovým povoláním na svobodě nepokrytě pohrdal, v koncentráku s bezstarostností vlastní mládí ... Kudy projde jehla. Véronique Mouginová ... Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, p...

INFORMACE

AUTOR
Véronique Mouginová
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Kudy projde jehla.pdf

POPIS

Tomas, řečený Tomi, problémový levák, palice dubová, drzoun a šikula, je v roce 1944 ve věku čtrnácti let s celou rodinou odvlečen z rodného Maďarska do koncentračního tábora. Posléze projde táborů několik, je s ním i jeho otec, pánský mistr krejčovský. Tomi, který otcovým povoláním na svobodě nepokrytě pohrdal, v koncentráku s bezstarostností vlastní mládí předstírá, že umí šít, aby se dostal do tepla krejčovské dílny. Zpočátku ale umí pouze navléknout nit do jehly, řemeslu se tajně, riskantně a postupně učí od ostatních dělníků v dílně. Tomiho zázračná pouť z malého, středoevropského města přes peklo koncentračních táborů do ráje francouzské módy je plná zákrutů historie, krásy i hrůzy, beznaděje, naděje, vzteku i humoru. „Když jste vnučka, neteř nebo jiná příbuzná někoho, kdo byl deportován, cítíte potřebu příběh poslat dál.“ Véronique Mouginová Největší mistr krejčí je sám život. Vydání knihy podpořil Francouzský institut v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Kudy projde jehla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Véronique Mouginová. Číst Kudy projde jehla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY