Pohledy do duše - Životní cesta (karty)

Pohledy do duše - Životní cesta (karty) - Eva Kalivodová Štichová | Dcparkrx.org

...i, podporují ji v naplnění našeho přání či touhy a pocitem se utvrzují ... Kniha Pohledy do duše - Životní cesta (39 karet) | Moja ... ... . Afirmace je pomocník k realizaci toho, co si přejeme. Myšlenka sama je vyslaná pozitivní energie, která je propojená s naší myslí a ... Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si afirmační kartu. Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce rezonovaly s vaším životem a viděním světa. POHLEDY DO DUŠE - Životní cesta (karty) Pohledy do duše - Životní cesta ... Pohledy do duše - Životní cesta | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . POHLEDY DO DUŠE - Životní cesta (karty) Pohledy do duše - Životní cesta (karty) ... Osobně pokud mi karty padnou do oka a opravdu se mi líbí tak i ten malý rozměr mi tolik nevadí. Tyt0 karty jsou orásně ilustrované ,vydařené detaily,nádherně barevné. V ruce příjemné hladké okraje. V tomto případě se mi i moc líbí zadní rubová strana. Hledáte Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) od Eva Kalivodová Štichová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Afirmace jsou slova, formulky či věty, které vycházejí z naší mysli, podporují ji v naplnění našeho přání či touhy a pocitem se utvrzují. Afirmace je pomocník k realizaci toho, co si přejeme. Myšlenka sama je vyslaná pozitivní energie, která je propojená s naší myslí a srdcem, vedená k našemu přání. Stejné přitahuje stejné. Tak je to i s myšlenkou. Afirmace ... Hledáte Pohledy do duše - Životní cesta (karty) od Eva Kalivodová Štichová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pohledy do duše - Životní cesta - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová) ... Zamiešajte karty, myslite na konkrétnu otázku alebo určit...

INFORMACE

AUTOR
Eva Kalivodová Štichová
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohledy do duše - Životní cesta (karty).pdf

POPIS

Afirmace jsou slova, formulky či věty, které vycházejí z naší mysli, podporují ji v naplnění našeho přání či touhy a pocitem se utvrzují. Afirmace je pomocník k realizaci toho, co si přejeme. Myšlenka sama je vyslaná pozitivní energie, která je propojená s naší myslí a srdcem, vedená k našemu přání. Stejné přitahuje stejné. Tak je to i s myšlenkou. Afirmace je nutné vysílat vždy v přítomném čase. Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si afirmační kartu. Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce rezonovaly s vaším životem a viděním světa.

Chcete si přečíst knihu?Pohledy do duše - Životní cesta (karty) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Kalivodová Štichová. Číst Pohledy do duše - Životní cesta (karty) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY