Ďábel je taky jenom člověk

Ďábel je taky jenom člověk - Hans Rath | Dcparkrx.org

...ná, 324 stran, česky Rozměry: 14 × 19,5 cm Rok vydání: 2016 Všechny informace o produktu Kniha Ďábel je taky jenom člověk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ďábel je taky jenom člověk ... Hans Rath: Ďábel je taky jenom člověk - Vítejte v dobré ... ... . Ďábel je taky jenom člověk Hans Rath O knihe: Tri roky ubehli od Vianoc, kedy psychoterapeuta Jakoba Jakobiho požiadal o terapiu podivný muž menom Ábel Baumann, ktorý o sebe tvrdil, že je samotný Najvyšší. Odvtedy sa Jakobov život výrazne zmenil. Otvoril si vďaka peniazom svojej exmanželky novú prax, o klientov tiež nemal ... Kniha: Ďábel je taky jenom člověk - Hans Rath. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nad ... Hans Rath: Ďábel je taky jenom člověk - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . Odvtedy sa Jakobov život výrazne zmenil. Otvoril si vďaka peniazom svojej exmanželky novú prax, o klientov tiež nemal ... Kniha: Ďábel je taky jenom člověk - Hans Rath. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Recenze: Ďábel je taky jenom člověk… Prodali byste mu duši? 28.3.2017. S knížetem pekel jsou samé problémy! Kniha Hanse Ratha vyniká v mnoha směrech, ač se tváří jako vtipné neviňátko. Ďábel je taky jenom člověk. Hans Rath. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Hans Rath: Ďábel je taky jenom člověk. Renata Pet...

INFORMACE

AUTOR
Hans Rath
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel je taky jenom člověk.pdf

POPIS

Psychoterapeuta Jakoba Jakobiho navštíví nezvaný host. Chlapík se jmenuje Anton Auerbach, a nepřeje si nic menšího, než koupit Jakobovu duši. Ta má totiž od chvíle, co se Jakob setkal s Bohem, mimořádnou cenu. Pro koho? Pochopitelně pro ďábla. Nikým jiným totiž Auerbach podle svého tvrzení není. Rozčilený Jakob odmítá na prodej duše byť jen pomyslet a „Toniho“ nebere vážně. Jenomže domnělý ďábel má v rukávu nejedno eso. Jakobův život se den po dni mění v učiněné peklo. Teď by se mu opravdu hodila boží pomoc … Druhý díl románu A Bůh pravil: Musíme si promluvit !

Chcete si přečíst knihu?Ďábel je taky jenom člověk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Rath. Číst Ďábel je taky jenom člověk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY