Králova třetí žena

Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | Dcparkrx.org

...ské. /FOTOGALERIE/ Jindřiška Kracíková z Jičína vydala svou první knížku ... E-kniha: Králova třetí žena | Knihy.ABZ.cz ... . Jmenuje se Králova třetí žena a v pondělí 2. prosince ji slavnostně v Knihovně Václava Čtvrtka uvedla. Pořadatel: Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně: Místo konání: Knihovna Václava Čtvrtka Denisova 400, Jičín, 506 01, Zobrazit na mapě. Datum konání: Charakter akce: Místní: Typ akce: Jiný typ akce Hebraistka Jindřiška Kracíková z Jičína zúročila své znalosti starověkého Předního východu v kulturněhistorickém románu Králova třetí žena. Knihu uvedla v knihovně spolu se senátorem Tomášem Czerninem, znalcem klíno ... Kracíková, Jindřiška : Králova třetí žena ... . Knihu uvedla v knihovně spolu se senátorem Tomášem Czerninem, znalcem klínopisu Pavlem Čechem a redaktorkou nakladatelství Albatros Media Andreou Brázdovou. E-kniha: Králova třetí žena (Jindřiška Kracíková). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Kracíková
DIMENZE
8,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Králova třetí žena.pdf

POPIS

Šarru illakam, král přichází. Strhující příběh o osudu mladé královny na pozadí mocenského boje a palácových intrik.Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby se potřetí oženil a tím zajistil své zemi blahobyt a svobodnou budoucnost. Vladařské povinnosti a hrozba mořských národů ho ale nakonec zaneprázdnily natolik, že mu uniklo, co se děje pod jeho vlastní střechou… Ona byla jako rákos. On jako oheň.

Chcete si přečíst knihu?Králova třetí žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Kracíková. Číst Králova třetí žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY