Čteme sami – Kouzelné pastelky

Čteme sami – Kouzelné pastelky - Marcela Kotová | Dcparkrx.org

...teme spolu - Pohádky ze sluneční zahrádky 159 Kč Dcera čarodějky 199 Kč Deník pro kámošky 239 Kč Čteme sami ... Čteme sami - Kouzelné pastelky | O2 Knihovna ... . 100% 5 2. ... Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh s krásnými ilustracemi je přizpůsobený začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny ... Čteme sami - Kouzelné pastelky. Marcela Kotová. Externí sklad. Více ... Čteme sami - Kouzelné pastelky | O2 Knihovna ... . Text knihy je vytištěn velkými písmeny ... Čteme sami - Kouzelné pastelky. Marcela Kotová. Externí sklad. Více » 162 Kč. Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky. Marcela Kotová ... DD - Darební Vikingové Buďte opatrní, tahle knížka je plná hrůzných skutečností ze života nemilosrdných nájezdníků a jejich středověkých nepřátel v době, kdy krutí králové a pomstychtiví bojovníci vyznávali oko za oko, zub za zub....

INFORMACE

AUTOR
Marcela Kotová
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – Kouzelné pastelky.pdf

POPIS

Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedeností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci!Kačenka čekala, že pod vánočním stromečkem najde dárek, kterým ohromí všechny spolužačky. Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak – pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh doplněný krásnými ilustracemi je přizpůsoben čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.

Chcete si přečíst knihu?Čteme sami – Kouzelné pastelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Kotová. Číst Čteme sami – Kouzelné pastelky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY