Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách

Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách - Ingrid Pabstová | Dcparkrx.org

...ch svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem ... Moje nejmilejsi pribehy o zviratkach ingrid pabstova anne ... ... . Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách - Ingrid Pabstová, Anne Suessová . Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí naučit, jak se z lesa dostane domů. Autor:Pabstová Ingrid, Suessová Anne Formát:207x257mm Počet stran:160 Vazba:Pevná Výrobce:Pikola Rok vydání:2019 Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Autor: Pabstová, Ingrid Nakladatel: Pikola EAN: 9788076177246 ISBN: 978-80-7617-724-6 Originál: Tierkinder Geschichten Překlad: Sobkuljak, Martin a Šindelka, Jan Ilustrace: Suessová, Anne Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách - Ingrid Pabstová, Anne Suessová . Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa ... Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách - Anne Suessová ... ... . Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí naučit, jak se z lesa dostane domů. Kniha: Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Autor: Ingrid Pabstová ; Anne Suessová Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Pabstová Ingrid, Suessová Anne: Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách. Autor: Pabstová Ingrid, Suessová Anne. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí ... Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Ingrid Pabstová . 259 Kč ... Nejhezčí příběhy o zvířátkách Erika Scheueringová ... Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Pabstová Ingrid Suessová Anne. Koupit knihu. O knize: Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí naučit, jak se z lesa dostane domů. Osm zvídavých zvířecích ... Příběhy samotné také nejsou nic extra. Většinou se jedná o 3-4 stránky, kde je textu dohromady tak na jednu A4, jinak je kniha postavená na ilustracích. Občas se najdou příběhy, které mají nějakou nosnou myšlenku, ale těch je opravdu pár. 0 hodnocení Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Ma...

INFORMACE

AUTOR
Ingrid Pabstová
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách.pdf

POPIS

Polní myška Cilka si poradí ve všech svízelných situacích. Dobrácký pejsek Punťa se seznámí s divokým toulavým Brunem. Králíček Matoušek se zase musí naučit, jak se z lesa dostane domů. Osm zvídavých zvířecích mláďátek objevuje svět kolem sebe a poznává nové přátele. V knize rodiče najdou také spoustu podnětů k tvořivé zábavě s jejich dětmi. Poutavě ilustrovaná kniha příběhů k předčítání pro děti od 3 let.

Chcete si přečíst knihu?Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingrid Pabstová. Číst Moje nejmilejší příběhy o zvířátkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY