Jájínek

Jájínek - Nela D. Astonová | Dcparkrx.org

... nakažený ve fotbalové lize, testy odhalily nemoc v Mladé Boleslavi; Dortmund kraloval v derby, Češi příliš vidět nebyli ... Saša Vondra pro PL: Chválím vládu za opatření. Ale Babiš ... ... . Bundesliga je zpátky; Sparta dvakrát porazila Duklu. Fotbalový bohém Fenin: Jsem jájínek, ale ne troska Slýchává, jak promarnil svůj talent, on naopak namítá, že toho prožil tolik, co za třicet životů. Bohém Martin Fenin se... Dobrou pojišťovnu, která je partnerem nejen svých klientů, poznáme v těžkých časech. AXA kryje onemocnění covid-19 v plném rozsahu dohodnutém v pojistné smlouvě i v případě pandemie. Všem bez rozdílu na ... Konec mentolových cigaret Čechy trápit nemusí. S řešením ... ... . AXA kryje onemocnění covid-19 v plném rozsahu dohodnutém v pojistné smlouvě i v případě pandemie. Všem bez rozdílu nabízí na bezplatné lékařské konzultace po telefonu a na Facebooku spustila chatbota ke koronaviru. Český kaviár je nová kosmetická značka, která se rozhodla představit inovativní anti-agingovou řadu založenou na neotřelé přírodní ingredienci a nejnovějších technologiích. Obojí si cíleně vyhledává v tuzemsku. Sebevědomou propagací produktů českého původu ovšem zaujala zákaznice i v Evropě a Asii. Fotbalový bohém Fenin: Jsem jájínek, ale ne troska Slýchává, jak promarnil svůj talent, on naopak namítá, že toho prožil tolik, co za třicet životů. Bohém Martin Fenin se... Fotbalový bohém Fenin: Jsem jájínek, ale ne troska; První nakažený ve fotbalové lize, testy odhalily nemoc v Mladé Boleslavi; Sparta dostala v generálce před ligou tři góly od Žižkova; Slavia uspěla se stížností, za Buchovu výpověď má obdržet deset milionů „Rivalita šla stranou," říká o vývoji očkovací látky proti onemocnění covid-19 Ivo Vojtek. Tento vystudovaný mikrobiolog, který se ve společnosti GlaxoSmithKline zabývá mimo jiné právě hledáním vakcíny, dává nahlédnout pod pokličku své práce, ale říká i to, co si myslí třeba o původu viru. Na sociálních sítích se sešlo několik velmi ostrých reakcí na slova prezidenta Miloše Zemana, jimiž se v posledních dvou dnech vyjádřil o cestování do zahraničí anebo ke kauze Koněvovy sochy. Například bývalý předseda vlády Mirek Topolánek napsal, že Zeman nikdy nebyl demokrat a pohrdá lidmi. Přidal se starosta Pavel Novotný nebo Miroslav Kalousek....

INFORMACE

AUTOR
Nela D. Astonová
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Jájínek.pdf

POPIS

Muži mají (zatím ještě) na konci trupu poměrně směšně vypadající výrůstek, jakýsi vodovodní kohoutek, kterým se zbavují přebytečných a nezdravých tekutin, a také se s jeho pomocí rozmnožují (zatím ještě), což přináší všelijaké radosti. Pojmenovávají jej různě a vztah k němu mají nadřazený. Co se ale může stát, když tato jejich součást, tento mocipán nebo klabrdón, v sobě odhalí intelektuální pýchu, a Wit­tgensteinův spis Tractatus logico-philosophicus se pro něj stane důležitější než sexování, což je dnes moderní název pro ty již zmíněné radosti? To se vám jednou jeden takhle postižený mocipán nebo klabrdón, tedy čuráček, přiznejme barvu, zcela pošetile zamiluje do knihy o Malém princovi a začne s tím svého nositele tak dlouho otravovat, až ho ten pošle do háje, ať si teda jde. A tak jde ten pošetilý čuráček jménem Jájínek sám světem vezdejším a zažívá různé veselé i smutné příhody, jak už to tak v podobných knihách bývá. A že jsou poučné (ty příhody), to nám věřte!

Chcete si přečíst knihu?Jájínek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nela D. Astonová. Číst Jájínek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY