Deník knihkupce

Deník knihkupce - Shaun Bythell | Dcparkrx.org

...ří možná nemůžou vždycky držet nejnižší cenu, jako to dělají online ... Krize ohrožuje nakladatele i malé knihkupce. Stát zatím ... ... ... Informace a zprávy ze Svitav a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě. Je srpen roku 1503 a umírá papež Alexandr VI., vlastním jménem Rodrigo Borgia. To je ta pravá chvíle pro zapřisáhlé nepřátele Borgiů, rod della Rovere, aby se intrikami a sliby, jež nehodlají dodržet, pokusili papežský stolec obsadit sami. Víte jak to chodí v antikvariátech mezi zákazníky, prodávajícími i knih ... Deník knihkupce - Shaun Bythell | Databáze knih ... . Víte jak to chodí v antikvariátech mezi zákazníky, prodávajícími i knihkupci v zahraničí? Ne? Úplně stejně jako tady. Pojďme se tedy podívat třeba do Skotska a uvidíme, že ... Vaše soutěže - Soutěž o tři knihy Deník knihkupce - Pokud se řadíte mezi knihomoly, pak bylo možná vaším dětským snem stát se knihovníkem nebo knihkupcem. Jenže ouha... Tato vysněná povolání nejsou zcela ideální. Své o tom ví i Shaun Bythell, kterého v jeho malebném knihkupectví obtěžuje jeden faktor. Kupte knihu Deník knihkupce od Shaun Bythell na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Proč knihkupce bolí záda Shaun Bythell: Deník knihkupce.Přel. Markéta Hofmeisterová, Dybbuk, Praha, 2019, 352 s.. Vystudovaný právník Shaun Bythell (nar. 1970) koupil v roce 2001 v rodném maloměstě Wigtown knihkupectví a antikvariát. Ještě v roce 2014 neměl ani děti, ani manželku (jen přítelkyni Annu, světoběžnickou spisovatelku původem z USA), zato po více než ... Deník knihkupce Shaun Bythell Dybbuk 2019. Z deníku knihkupce. Pamatujete na Bl...

INFORMACE

AUTOR
Shaun Bythell
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník knihkupce.pdf

POPIS

Shaun Bythell si založil knihkupectví, ale chodili mu tam lidé. Malebné městečko na pobřeží a desítky tisíc všemožných knih na skladě, co by si člověk mohl přát víc? Jsou tu bohužel ještě zákazníci, ten nejhorší mor na světě. Ať už vykřikují, jací jsou milovníci knih, a nikdy nic nekoupí, brouzdají mezi regály a pak si titul stejně pořídí levněji na Amazonu, nebo si ti ještě nestydatější klidně sundají boty a na hodiny se uvelebí s kupou knih u krbu. Vydávají podivné zvuky, smějí se svým banálním vtipům, otravují svými rozumy, různě překážejí a tlačí se za pult nebo se obchod rozhodnou navštívit těsně před zavírací dobou. Případně drze smlouvají. Je toho hodně, co z obyčejného misantropa udělá misantropa žijícího v neustálém stavu frustrace. Bez zákazníků to ale bohužel nejde, takže majitel zatne zuby a uleví si alespoň na stránkách deníku. Autorovy lakonické postřehy plné suchého humoru přinášejí svérázný pohled na obyvatele městečka a lidstvo vůbec. Aneb jak usmířit dvě protikladné potřeby, nutnost ticha a klidu a finančního přísunu bez interakce s těmi prokletými lidmi?

Chcete si přečíst knihu?Deník knihkupce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shaun Bythell. Číst Deník knihkupce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY