Cesta ženy k Bohu

Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko | Dcparkrx.org

...kôr ako súčasť nejakej širšej komunity či siete ako čoby izolované ľudské bytosti a majú preto ... Cesta ženy k Bohu | NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT - predaj kníh ... ... "Cesta ženy k Bohu je vstupní branou k duchu, plnou skutečností i příběhů, lásky a inspirace. Autorčin vtip a vřelost, společně s jejím neomylným smyslem pro ženské myšlenky a pocity, vtahují čtenáře do oněch posvátných míst sdílení, ve kterých si uvědomujeme, že cílem této cesty je ona samotná." Kniha: Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v ... Cesta ženy k Bohu | NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT - predaj kníh ... ." Kniha: Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ženy často mluví o hlubokém prožívání spojení s Bohem jako součásti přátelství nebo mateřství. Spatřujeme Boha v druhých lidech. K ženské cestě k Bohu nemusí nutně patřit to, že se budeme držet různých příkazů a rad, plánů a cest, kněží a rádců. Ženy totiž žádnou cestu nepotřebují. Cesta ženy k Bohu Autor: Borysenko, Joan Nakladatel: DharmaGaia EAN: ISBN: 80-86685-14-4 Originál: A Woman´s Journey to God Překlad: Budínová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 13,8 × 21,4 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Koupit Koupit eknihu. Ženy tvoří nejpočetnější skupinu církevních odpadlíků v západní společnosti. Náboženské a rituální praktiky, jež vytvořili muži, mohou být pro ženy značně odtažité, protože ženy se samy definují zpravidla skrze své vztahy k druhým tedy spíše jako součásti nějaké širší komunity či sítě než coby izolované lidské bytos ti a ... Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí, ale že najít "toho pravého" je úzce provázané s naší schopností, ochotou a odvah...

INFORMACE

AUTOR
Joan Borysenko
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta ženy k Bohu.pdf

POPIS

Joan Borysenko, přední americká lékařka a odbornice zabývající se ženským duchovním světem, se v této své nejznámější knize zaměřila na ženské všekulturní podobnosti a hledá rysy, jež jsou všem ženám planety společné: to, že jsou odnepaměti ochránkyněmi života, že jsou těmi, kdo poskytoval útěchu a péči. Na příkladech z křesťanských, židovských, buddhistických, hinduistických a muslimských tradic dokládá autorka, jak ženy všech věků a kultur ve skutečnosti putují k Bohu. Prostřednictvím neotřelého pohledu na staré tradice, příkladů z vlastní lékařské praxe i z mnoha let workshopů rozvoje ženské spirituality, nových rituálů, příběhu svého vlastního i příběhů jiných, které potkala na jejich cestě za Bohem, pomáhá Borysenko ženám vyléčit jejich hněv vůči vlastním náboženským tradicím, a pomáhá jim nalézt takové formy vnitřního rozvoje, jež by byly ztělesněním jejich nejhlubších duchovních potřeb.

Chcete si přečíst knihu?Cesta ženy k Bohu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Borysenko. Číst Cesta ženy k Bohu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY