Lvářka

Lvářka - Tereza Janišová | Dcparkrx.org

...s uvidí, když ho vezmete na procházku nebo ho podrbete za ušima ... Kniha: Lvářka - Tereza Janišová | Knihy.ABZ.cz ... . Ovšem víte, že některé rasy se pro vás hodí více než jiné? Zkuste si psa vybrat podle zvěrokruhu! Fotky psů pak najdete v galerii v úvodu článku. Ve středu 13. listopadu vychází u nakladatelství Lirego nový historický román s prvky fantasy s názvem Lvářka. Napsala jej česká spisovatelka Tereza Janišová, autorkou ilustrací k nové knize je Barbora Kyšková. Je autorkou čarodějné fantasy trilogie Erilian a historického ... Lvářka - Tereza Janišová ... . Je autorkou čarodějné fantasy trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka. Kromě psaní knih se zabývá architektonickou žurnalistikou, do jara tohoto roku jako šéfredaktorka časopisu ASB. Nyní se věnuje především svému malému synovi, miluje tanec, kočky a cestování. Bibliografické údaje o knize: Název: Lvářka Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřinkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Lvářka má v sobě trochu mysticismu a atmosféry, které dávají celému ději pocit něčeho známého a dovolí čtenáři si strasti a slasti mladé lásky náležitě vychutnat. A když už jsme u toho kouzla, je třeba zmínit i zdařilé ilustrace Barbory Kyškové, které příběh dokreslují a podtrhují jeho vyznění. Lvářka. Kdo napsal knihu Lvářka? Autorem je Tereza Janišová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Po trilogii Erilian vydává Tereza Janišová letos na podzim nový román - Lvářka. Příběh je zasazený částečně do současné, částečně do rudolfínské Prahy. Do značné míry se v něm odráží autorčin život na Hradčanech, práce v oboru architektury a zájem o pražské legendy. Lvářka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nový historicky fantasy román Lvářka od Terezy Janišové u Jo magazín | „Při správné konstelaci dá se skrz oheň cestovat labyrintem času." U nakladatelství Lirego vyšel nový historický román s prvky fantasy Terezy Janišové s názvem Lvářka. Autorkou ilustrací k nové knize je Barbora Kyšková. Román z… Books full of magic. 587 likes. Jsem obyčejný knihomol, který o rád sdílí své názory na knihy a vlastně všechno ostatní, co ho zaujme. Budu ráda když se podíváte na můj blog FRAGIUM16. FRAGIUM 16 je libereckým vokálně-instrumentálním souborem, který se věnuje interpretaci hudby starších stylových období, není mu však cizí ani rovina parodická, (zvláště osobité provozování a výklad života a díla skladatele Ignáce Jahody Chrobolského), věnuje se však i hudbě lidové, kramářským písním, specializuje se rovněž na duchovní i ......

INFORMACE

AUTOR
Tereza Janišová
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Lvářka.pdf

POPIS

Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřinkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Když je správná konstelace, dá se totiž skrz oheň cestovat labyrintem času… V příběhu Josefa a bylinkářky Vavřinky se setkáme se střípky tajemných pražských legend i některými známými postavami našich dějin, které jsou však představeny v o něco méně známém světle.

Chcete si přečíst knihu?Lvářka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Janišová. Číst Lvářka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY