Kaktusy: otrněná krása

Kaktusy: otrněná krása - Libor Kunte | Dcparkrx.org

...la pokřtěna nová krásná kniha, která je opět před vánoci nádhernou nabídkou pro uložení pod stromečkem! Však obrázek dobře ukazuje, jaká radost z křtin nové knihy čiší ... Kaktusy - otrněná krása - Libor Kunte - za 19,85 ... ... . Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae. (otrněná krása) Kupte knihu Kaktusy (Libor Kunte) s 15 % slevou za 496 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit p ... Kniha Kaktusy - Otrněná krása - Libor Kunte | Dobré Knihy.cz ... . (otrněná krása) Kupte knihu Kaktusy (Libor Kunte) s 15 % slevou za 496 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Nová kniha: "Kaktusy - otrněná krása" Kunte Libor Rod Astrophytum (1) Pavlíček Pavel Trachyandra saltii Gratias Jan Astrophytum myriostigma hybr. Kikko Pavlica Roman Pod Jižním křížem (3) Král Lumír Bolívie a Argentina 2016 aneb Kozí bolívijský příběh, díl 25. Tvrdíková Petra Kaktusy a sukulenty U Pavlíčků › Literatura › z 43 --- KAKTUSY - OTRNĚNÁ KRÁSA - Libor Kunte - 490,-...

INFORMACE

AUTOR
Libor Kunte
DIMENZE
3,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaktusy: otrněná krása.pdf

POPIS

Kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae.

Chcete si přečíst knihu?Kaktusy: otrněná krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kunte. Číst Kaktusy: otrněná krása Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY