Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa

Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa - Pavel Černý | Dcparkrx.org

...I, která má podtitul A JINÉ KAPITOLY Z INSTRUKTORSKÝCH CEST KOLEM SVĚTA ... Kniha: Černý mezi černými - Pavel Černý | Knihy.ABZ.cz ... . Věříme že tento krátký film, stejně tak jako ona publikace Mladé fronty, zaujme nejen vyznavače policejního výcviku a fandy zbraní, ale i další lidi, co si tento kapku "neobvyklý cestopis" s chutí následně i přečtou... PAVEL ČERNÝ, PPLK. V. V., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních spec Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Černý mezi černými November 16, 2019 · Zde klip ohledně nové knihy ČERNÝ MEZI ČERNÝMI, která má podtitul A JINÉ KAPITOLY Z INSTRUKTORSKÝCH CEST KOLEM SVĚTA. Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest (2019) .. ... Kniha: Černý mezi černými - Pavel Černý | Knihy.ABZ.cz ... . Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest (2019) ... za všechna ta léta „instruktorských cest kolem světa" (jak zní podtitul jeho knihy) toho už totiž zažil tolik, že výpotky eventuálního pseudolidskoprávního blba, žvanícího cosi o multikulturně vyvážené literatuře, může mít totálně na háku ... Objednávejte knihu Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních m...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Černý
DIMENZE
11,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa.pdf

POPIS

Mgr. Pavel Černý, pplk. v. v., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evropě, ale například také v Číně, Afghánistánu, Kongu, Mexiku, Togu, Indii, Kuvajtu, Vietnamu, Ghaně, Gruzii či Egyptě. V této knize vypráví neotřelou formou ve stylu novodobých mayovek o svých nevšedních zážitcích nejen při samotném výcviku, ale taktéž o tom, jak našinec může v rámci akční profese vidět některé země naprosto jinýma očima než běžný turista. Jeho poutavé příběhy navíc nejsou zatíženy politickou korektností. Autor nám zkrátka ukazuje jednotlivé navštívené státy a jejich obyvatele skutečně takové, jak je zažil, viděl a vnímal.

Chcete si přečíst knihu?Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Černý. Číst Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY