Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk

Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk - Lucie Dolejší | Dcparkrx.org

...áhu a věk. Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou ... Knihy o kráse a kosmetice | Alza.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Svět podle LU. Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk - Lucie Dolejší, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Svět podle LU. Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk - Lucie Dolejší. Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou. Lucie Dol ... Svět podle LU - Lucie Dolejší | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou. Lucie Dolejší, oblíbená youtuberka, blogerka a vizážistka, známá mimo jiné z pořadu Fasáda, vám na základě svých zkušeností z praxe ukáže, že být ženou je tím nejkrásnějším darem na světě. Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně be...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Dolejší
DIMENZE
8,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk.pdf

POPIS

Svět podle LU je dokonalou pomůckou pro ženu jakéhokoli věku, která touží být sebevědomá, krásná, šik, a přitom zůstat sama sebou. Lucie Dolejší, oblíbená youtuberka, blogerka a vizážistka, známá mimo jiné z pořadu Fasáda, vám na základě svých zkušeností z praxe ukáže, že být ženou je tím nejkrásnějším darem na světě. Dozvíte se, jaká kosmetika je pro vás ta pravá, že stylová můžete být s jakoukoli konfekční velikostí a že i s omezeným rozpočtem dokážete vypadat k nakousnutí. Nechte se inspirovat osobním příběhem, konkrétními radami, tipy i ukázkami proměn, které vám napoví, jak nejen krásně vypadat, ale i se krásně cítit. Řada úsměvných historek vás pobaví a přesvědčí o tom, že není nad to, brát život s lehkostí a humorem. Vstupte bez ostychu do světa vlastní krásy a objevte v sobě bohyni, kterou jste vždy chtěla být.

Chcete si přečíst knihu?Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Dolejší. Číst Svět podle LU: Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY