Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží

Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží - Kurt Gray, | Dcparkrx.org

...žen. Samozřejmě si tvůj milenec v tom nejlepším těžko představí svou účetní, co je v důchodu ... Klub mysli - Kurt Gray,Daniel Wagner | Knihy Dobrovský ... . Má v merku něco mnohem šťavnatějšího! Klub mysli. Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží - Kurt Gray, Daniel Wagner. star star star star star. 395 Kč ... Klub mysli. Kurt Gray, Daniel Wagner. Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Klub mysli. Kurt Gray, Dybbuk (2019) Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží. Pokud jste někdy p ... Klub mysli - Kurt Gray,Daniel Wagner | Knihy Dobrovský ... . Klub mysli. Kurt Gray, Dybbuk (2019) Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží. Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale ... Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží. 373,- Kč. Detail. 10. Líbí se: 171 lidem. Podobné jako Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží. DY 044 - Klub mysli-Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží : Nakladatelství: Dybbuk: Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do "klubu mysli". Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0: Původní cena: 439.00, Po slevě: 408.00 Kč Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží (978-80-7438-211-6) Kniha - autor Kurt Gray; Daniel Wagner, 368 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Klub mysli Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží • Kariéra, manažment, financie • Kurt Gray; Daniel Wagner • 2019/11 Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klu viac » Přečtěte si o tématu "jak mysli or muzi".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "jak mysli or muzi", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "jak mysli or muzi". Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží ... autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Propojením novátorského výzkumu a osobnějších příhod a historek Klub mysli soucitně a s důvtipem zkoumá morální dimenze vnímání mysli. Odhaluje přitom překvapivě jednoduché základy toho ... Klub mysli Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Gray Kurt, Wagner Daniel. Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli"....

INFORMACE

AUTOR
Kurt Gray,
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží.pdf

POPIS

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli“. Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Oceňovaní američtí psychologové Daniel M. Wegner a Kurt Gray objevili, že mysl – při její neskutečné důležitosti – je záležitost vnímání. Jejich výzkum otevírá pokladnici nových poznatků a postřehů o lidském chování, které jsou fascinující a zábavné a současně děsivé. Klub mysli vysvětluje, proč některá zvířata milujeme a jiná klidně jíme, proč lidé tak intenzivně debatují o existenci boha, jak je možné, že dobří lidé mohou být tak krutí a proč roboti jsou tak špatnými milenci. Tím, že zkoumají vnímání mysli u jejích výjimečných nositelů – zvířat, strojů, lidí v kómatu či boha –, autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Propojením novátorského výzkumu a osobnějších příhod a historek Klub mysli soucitně a s důvtipem zkoumá morální dimenze vnímání mysli. Odhaluje přitom překvapivě jednoduché základy toho, co nás nutí milovat, nenávidět, zraňovat a chránit.

Chcete si přečíst knihu?Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Gray,. Číst Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY