Stále single?: Randění nové generace!

Stále single?: Randění nové generace! - Laura Laneová, | Dcparkrx.org

... doby aneb jak a kde hledat partnera? Jak si vytvořit profil, který zaujme? Stále single? ... psychologie odborná | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Randění nové generace! - Laura Laneová, Angela Speraová . skladem. 80 Kč . doprava od 37 Kč. Do obchodu ... Stále single?: Randění nové generace! Laura Laneová, Angela Speraová (randění nové generace! : konec podivních schůzek s nádechem trapnosti) Předmětná hesla Singles Osamělé ženy Partnerský výběr Interpersonální komunikace Partnerské vztahy. ... STÁLE . SINGLE. Randění. nové generace! Konec podivných schůzek. s nádechem. Kni ... Stále single? (Laura Laneová; Angela Sperová) > kniha ... ... . ... STÁLE . SINGLE. Randění. nové generace! Konec podivných schůzek. s nádechem. Kniha: Stále single? (Angela Sperová a Laura Laneová). ... Stále single? Randění nové generace! ... Tohle je vtipná kniha, mapující současné randění, které už možná není tolik romantické, jako v dobách, kdy babička poznala dědu, ale taková je realita a vy to nevzdávejte! Ať už chcete mít pod kontrolou své... Stále single?: Randění nové generace! Tohle je vtipná kniha, mapující současné randění, které už možná není tolik romantické, jako v dobách, kdy babička poznala dědu, ale taková je realita a vy to nevzdávejte! Ať už chcete mít pod kontrolou své druhé rande, třetí manželství, osmdesátou sedmou textovou zprávu či ... Sigma telekonvertor tc 2001 canon telekonvertor 2 0x nove generace sgv. Nikon TC-20E III AF-S telekonvertor 2,0x. Cena 13 490 K ... Kniha Stále single? (Laura Laneová; Angela Sperová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Randění nové generace! Konec podivných schůzek s nádechem trapnosti Zkroťte své divoké představy! Nezáleží na tom, jak svého muže snů potkáte. Důležité je, že se to stane. Máte plné zuby internetových seznamek, nemravných ná...

INFORMACE

AUTOR
Laura Laneová,
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Stále single?: Randění nové generace!.pdf

POPIS

Konec podivných schůzek s nádechem trapnosti Tohle je vtipná kniha, mapující současné randění, které už možná není tolik romantické, jako v dobách, kdy babička poznala dědu, ale taková je realita a vy to nevzdávejte! Ať už chcete mít pod kontrolou své druhé rande, třetí manželství, osmdesátou sedmou textovou zprávu či první švédskou trojku, díky této knize vám to půjde daleko snadněji a lépe. Schůzky už nebudou tak divné, ve vzduchu se nebude vznášet známý pocit trapnosti... Randění může být legrace a to v jakémkoli věku!

Chcete si přečíst knihu?Stále single?: Randění nové generace! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Laneová,. Číst Stále single?: Randění nové generace! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY