Zrcadlo Serafína

Zrcadlo Serafína - Tereza Brdečková | Dcparkrx.org

...ický dobrodružný román se odehrává mezi Prahou, Paříží a Benátkami před vypuknutí třicetileté války ... serafín - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Je holdem všem velkým vypravěčům. Bohatě ilustrováno. Krásná kniha ke čtení i prohlížení. O čem je kniha Zrcadlo Serafina? Píše se rok 1577 a kolem Země letí velká jasná kometa. V Čechách se ujímá moci Rudolf II., v Benátkách řádí mor. V rodině zrcadláře Paduana tam zemře nejstarší syn na otravu rtutí - a téhož dne najde v Praze brusič drahých kamenů Miseroni na zápraží novorozenou holčičku. Kniha Zrcadlo Serafína iba za 12,68 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Generovaný, ori ... Zrcadlo Serafína - Tereza Brdečková — Kniha.cz ... . Kniha Zrcadlo Serafína iba za 12,68 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Některá související slova seraf. Knihy Zrcadlo Serafína-- autor: Brdečková Tereza Serafina a čarodějná hůl-- autor: Beatty Robert Práce s laboratorní technikou ve fyzice-- autor: Rudolf Ladislav, Serafín Čestmír Serafina a rozštěpené srdce-- autor: Beatty Robert Serafina a černý plášť-- autor: Beatty Robert Hledáte Zrcadlo Serafína od Tereza Brdečková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Brdečková a Dědeček ve Zruči nad Sázavou Městská knihovna ve Zruči uspořádala při příležitosti akce Týden knihoven autorské čtení spisovatelky, scénáristky a... Books shelved as knížky-v-češtině: Finská čítanka by Jitka Hanušová, A cielo abierto by Antonio G. Iturbe, The Glass Room by Simon Mawer, The Castle in t... Tereza Brdečková (* 10. února 1957, Praha) je česká spisovatelka, scenáristka, a filmová publicistka, dcera scenáristy a režiséra Jiřího Brdečky.S manželem Jiřím Dědečkem vede od roku 2013 rodinné nakladatelství Limonádový Joe zaměřené na ilustrované knihy a filmovou literaturu. Tereza Brdečková is the author of Alhambra (3.92 avg rating, 12 ratings, 0 reviews, published 2010), Slepé mapy (3.27 avg rating, 11 ratings, 0 reviews, ... Zrcadlo Serafina. Přátelské posezení nad novým románem Terezy Brdečkové, spojené s autorským čtením a hudebním doprovodem Jiřího Dědečka. Ve středu 19. 4. 2017 od 17 hodin v Městské knihovně Jaroměř. Srdečně Vás zveme. Vložil: Daniel Jaroš | Aktuality. Zrcadlo Serafína - Tereza Brdečková. Píše se rok 1577 a kolem Země letí velká jasná kometa. V Čechách se ujímá moci Rudolf II., v Benátkách řádí mor.... 1. Zrcadlo Serafina. Fantastický román ze sedmnáctého století o záhadné dívce, kterou přinesla kometa. O benátských zrcadlech, maskovaných zločincích, rudolfinském dvoře a paradoxech dějin. Čte Tereza Brdečková, písněmi doprovází Jiří Dědeček, ilustrace Helena Wernischová. Příloha LN 1/2017. 2. Kresba slovem ... Objednávejte knihu Zrcadlo Serafína v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zrca...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Brdečková
DIMENZE
10,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrcadlo Serafína.pdf

POPIS

Píše se rok 1577 a kolem Země letí velká jasná kometa. V Čechách se ujímá moci Rudolf II., v Benátkách řádí mor. V rodině zrcadláře Paduana tam zemře nejstarší syn na otravu rtutí – a téhož dne najde v Praze brusič drahých kamenů Miseroni na zápraží novorozenou holčičku. Dá jí jméno Serafina, ale brzy ji musí přestrojit za chlapce… Magický dobrodružný román se odehrává mezi Prahou, Paříží a Benátkami před vypuknutí třicetileté války. Je holdem všem velkým vypravěčům. Bohatě ilustrováno. Krásná kniha ke čtení i prohlížení.

Chcete si přečíst knihu?Zrcadlo Serafína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Brdečková. Číst Zrcadlo Serafína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY