Soudruzi chachaři

Soudruzi chachaři - Jan Vyoral | Dcparkrx.org

... do Zverimexu pro nové čudly. Soudruzi chachaři ... Soudruzi chachaři ... . Jan Vyoral; Jan Vyoral . 0,0 . Sledovať autora . História Humor, satira. Všetky knihy autora . XYZ, 2016. 2-3 hodiny čítania. Vydavateľstvo XYZ, 2016. Revoluční kniha přivede čtenáře do doby rozvinutého socialismu v ostravském národním podniku - Nové huti Klementa Gottwalda. ... SOUDRUZI CHACHAŘI. 19. ských úspěších socialismu, provolávají se hesla o lásce k Sovětskému svazu. Naši nejzamilovanější soudruzi se dokonce i v ... Kniha: Soudruzi chachaři (Jan Vyoral) | Martinus ... . Naši nejzamilovanější soudruzi se dokonce i v srpnová výročí soudružského domácího násilí značkují písmeny PS, čímž dávají najevo mrzký chtíč být se sovětskými soudruhy POŘÁD SPOLU. Soudruzi chachaři Revoluční kniha přivede čtenáře do doby rozvinutého socialismu v ostravském národním podniku - Nové huti Klementa Gottwalda. Soudruzi odhalují mladému zaměstnanci tajemství epochálního úspěchu socialismu a vedou ho k poznání tajemství teorie marxismu-leninismu. Kupte knihu Soudruzi chachaři od Jan Vyoral na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Odpověď nachází čtenář v knize SOUDRUZI CHACHAŘI. Chachaři mají přiléhavé přezdívky a jedinečný způs ob vyjadřování, jejich vedoucí soudruh Gargamel přistupuje k pod...

INFORMACE

AUTOR
Jan Vyoral
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Soudruzi chachaři.pdf

POPIS

Revoluční kniha přivede čtenáře do doby rozvinutého socialismu v ostravském národním podniku – Nové huti Klementa Gottwalda. Soudruzi odhalují mladému zaměstnanci tajemství epochálního úspěchu socialismu a vedou ho k poznání tajemství teorie marxismu-leninismu. Soudruh si brzy na „tvrdou“ práci plnou alkoholu, sauny a jiných radovánek zvykne – za těchto podmínek se pak přeplňuje plán a buduje socialismus úplně sám.

Chcete si přečíst knihu?Soudruzi chachaři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vyoral. Číst Soudruzi chachaři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY