Jak prodloužit život vašeho psa

Jak prodloužit život vašeho psa - Evžen Korec, | Dcparkrx.org

...d owner and director of Tabor Zoo. He is the co-author of 11 patents and more than 20 research articles published in international scientific journals ... Jak prodloužit život vašeho psa | iFauna.cz ... . Korec has also written six books, one of which (Co je v domě, není pro mě!) became a bestseller ... Kniha - JAK PRODLOUŽIT ŽIVOT VAŠEHO PSA - ukázka. Publikováno v: Tags: Hledat. Otevírací doba. Od 27. dubna máme opět otevřeno! (denně od 9 do 18 hod.) Vzhledem k mimořádné situaci ohledně šíření koronaviru byla zoo od neděle 15. března 2020 do neděle 26. dubna uzavřena. ... Dům knihy. ... Jak prodloužit život vašeho psa - Evžen Korec | Kniha na ... ... .) Vzhledem k mimořádné situaci ohledně šíření koronaviru byla zoo od neděle 15. března 2020 do neděle 26. dubna uzavřena. ... Dům knihy.cz > Výprodej > Celkový seznam > Výprodej - Jak prodloužit život vašeho psa. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Výprodej - Jak prodloužit život vašeho psa. KOREC Evžen. Info: Ekospol, 2019 (1.) - váz., 196 str. EAN: 9788090660526 ISBN: ... Tip na knihu: Jak prodloužit život vašeho psa. Nepřehlédněte v záplavě knih na předvánočním trhu novinku, která opravdu stojí za přečtení. Týká se chovu psů a oproti ostatním knihám je výjimečná. Nejen tím, že ji napsal vědec, biolog RNDr. Kniha přináší cenné rady, jak prodloužit život psů, přičemž shrnuje a populární formou vysvětluje vědecké poznatky z této oblasti. psi. Jak prodloužit život vašeho psa Evžen Korec, kolektiv ... Jedním z možností, jak prodloužit život vašemu pejskovi je, regulování příjmu potravy, kvalitní krmivo speciálně určené pro velikost a rasu a dostatek pohybu. PŘIBLIŽNÉ POROVNÁNÍ VĚKU PSA A ČLOVĚKA podle : Zdroj tabulky: Pes ve stáří, ISBN 978-80-7391-107-2 Chovatelská stanice Korec Corso byla založena v lednu 2016 panem Evženem Korcem. Specializuje se na chov plemene cane corso italiano....

INFORMACE

AUTOR
Evžen Korec,
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak prodloužit život vašeho psa.pdf

POPIS

Kniha přináší cenné rady, jak prodloužit život psů, přičemž shrnuje a populární formou vysvětluje vědecké poznatky z této oblasti. Čtenáři tak získají mnoho užitečných informací např. o geneticky přenosných chorobách, preventivních testech na ně, výskytu a likvidaci nejčastějších parazitů a také o optimálním očkování. Nechybějí ani aktuální poznatky o vhodné výživě a upozornění na rizika, která psům hrozí. Nová publikace vůbec poprvé v historii české populárně-naučné literatury poskytuje unikátní přehled plemen s uvedením tzv. středního věku dožití. Vedoucí autorského týmu, RNDr. Evžen Korec CSc., je zkušený chovatel, doktor přírodních věd v oboru genetiky a spoluautor dalších pěti úspěšných knih. Kniha obsahuje téměř 300 názorných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Jak prodloužit život vašeho psa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Korec,. Číst Jak prodloužit život vašeho psa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY