Umina verze

Umina verze - Emil Hakl | Dcparkrx.org

...d 249,- Kč CD 249,- Kč Čtyřicátník František neboli Ef je trochu rezignovaný, leč zvídavý solitér, do práce fyzicky nechodí, závazky nemá, bydlí sám ... Hakl, Emil: Umina verze - iLiteratura.cz ... . Umina Beach is a suburb within the Central Coast Council local government area on the Central Coast of New South Wales, Australia.By road, it is 85 kilometres (53 mi) north of the Sydney CBD and 111 kilometres (69 mi) south of the Newcastle CBD.. Umina Beach is locally known on the Central Coast as being on 'The Peninsula' (or 'Woy Woy Peninsula'). Všechny informace o produktu Kniha Umina verze - Emil Hakl ... Kniha: Umina verze (Emil Hakl) | Martinus ... .. Umina Beach is locally known on the Central Coast as being on 'The Peninsula' (or 'Woy Woy Peninsula'). Všechny informace o produktu Kniha Umina verze - Emil Hakl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Umina verze - Emil Hakl. Umina verze - Emil Hakl od 198 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Umina verze - audiokniha obsahuje příběh o lásce ve světě, kde již lze milovat umělého člověka. Autor Emil Hakl. Čte David Novotný a Jana Stryková. Režie Michal Bureš. Čtyřicátník František neboli Ef je trochu rezignovaný, leč zvídavý solitér, do práce fyzicky nechodí, závazky nemá, bydlí sám. Umina is a popular destination for holiday seekers on the Central Coast situated south of Gosford. Umina borders Brisbane Waters National Park where you can experience around 12,000ha of spectacular rugged sandstone country including Aboriginal engravings, bushwalking tracks, wildflowers and wildlife. Umina's long sandy beach is one of Central ... Umina verze . Emil Hakl; Emil Hakl . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Česká próza Novely, povídky, antologie Romány. Všetky knihy autora . Argo, 2016. 3-4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Argo, 2016. Román Emila Hakla předjímá to, k čemu technověda směřuje již delší dobu - výrobu umělého člověka. ... Umina verze je v audiopodobě hotovým hereckým koncertem Davida Novotného a Jany Strykové. Hakl klade před inteprety výzvy, občas je nechá text líně převalovat jako za horkého letního dne, jindy je zas nutí hnát se jako splašený kůň a hrnout příběh o překot. Novotný i Stryková jsou v interpretaci knih už zkušenými ... Haklova (poněkud umělá) verze Emil Hakl: Umina verze.Argo, Praha, 2016, 248 s. V románu Umina verze pracuje Emil Hakl s nepůvodním námětem, přes...

INFORMACE

AUTOR
Emil Hakl
DIMENZE
3,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Umina verze.pdf

POPIS

Čtyřicátník František neboli Ef je trochu rezignovaný, leč zvídavý solitér, do práce fyzicky nechodí, závazky nemá, bydlí sám. Ideální k tomu, aby nějaký čas opatroval... umělou ženu. Uma se totiž potřebuje zdokonalit v sociálních interakcích, pochopit svět, naučit se žít. Frankensteinovská touha lidstva je zde naplněna v ryze amatérských podmínkách. To však oběma hrdinům nebrání prožít intenzivní vztah založený na vzájemné příchylnosti, která časem přeroste v závislost, spikleneckém přátelství a sexu. Že je na to Uma málo lidská? Bude jí ale při jejím neukojitelném hladu po vědění a pochopení veškerenstva "jenom muž" stačit? Ve vyprávění o lásce s téměř detektivní zápletkou ukáže svůj pohled na celou situaci nejen hlavní hrdina, ale zazní také Umina verze.

Chcete si přečíst knihu?Umina verze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hakl. Číst Umina verze Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY