Zabíjení nemožného

Zabíjení nemožného - Reinhold Messner | Dcparkrx.org

...ším prvovýstupu na střední pilíř Sasso dla Crusc v Dolomitech a ve stejné době Royal Robbins z Yosemite Valley vyzval k návratu k čistému horolezectví (clean climbing) ... Zabíjení nemožného - Reinhold Messner | Knihy Dobrovský ... . Zabíjení nemožného. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nakladatelství JOTA vydalo za téměř třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v celkem téměř 8 milionech výtiscích. Knihy Zabíj ... SOUTĚŽ: Vyhrajte čtení na dlouhé zimní večery! Soutěžíme o ... ... . ... Nakladatelství JOTA vydalo za téměř třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v celkem téměř 8 milionech výtiscích. Knihy Zabíjení nemožného a Skialpinismus můžete objednávat přímo na jejich eshopu www.jota.cz. O co soutěžíme. 2x kniha Zabíjení nemožného; 2x kniha Skialpinismus 6. Zabíjení nemožného 36. Srůst se skálou. 7. Pilastro di Mezzo del Sass dia Crusc: můj nejtěžší výstup 44. Pouhé čtyři metry {Alessandro Gogna) Stopa {Nicola Tondini) Zřeknutí se, jistota budoucnosti. 8. Náročná skála v malých Dolomitech 52. Zimní výstupy a sólovýstupy. 9. Sólovýstup na jižní stěnu Burél 56 Zabíjení nemožného. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Zabíjení nemožného od Reinhold Messner v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Zabíjení nemožného. Zabíjení nemožného. 1 hodnocení Tweet. Nejlepší lezci světa diskutují o hranicích hor...

INFORMACE

AUTOR
Reinhold Messner
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabíjení nemožného.pdf

POPIS

V roce 1968 došlo k zásadní proměně hodnot, jejíž důsledky ovlivnily i skalní alpinismus, Reinhold Messner uspěl ve svém nejobtížnějším prvovýstupu na střední pilíř Sasso dla Crusc v Dolomitech a ve stejné době Royal Robbins z Yosemite Valley vyzval k návratu k čistému horolezectví (clean climbing). Od padesátých let svět ovládalo horolezectví umělé, v roce studentských nepokojů však Reinhold Messner svým článkem Konec nemožného vybídl lezce, aby se zřekli při svých výstupech všech technických pomůcek. A tímto okamžikem se horolezectví opět vydalo směrem k volnému stylu lezení. Jeho výzvu však vyslyšeli především začátečníci, nikoliv pokročilí lezci. Editoři v knize shromáždili eseje nejlepších horolezců světa (mezi jinými i Adama Ondry či Igora Kollera), kteří se zamýšlejí nad vývojem tradičního a také volného horolezectví, nad tezemi Royala Robbinsona a nad článkem Reinholda Messnera, a vyprávějí čtenářům o umění zdolat ty nejobtížnější hory a skalnaté stěny světa.

Chcete si přečíst knihu?Zabíjení nemožného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reinhold Messner. Číst Zabíjení nemožného Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY