Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami

Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami - Traci Mannová | Dcparkrx.org

... s rychlým doručením. Svojtka Sprievodca táborníka: Zručnosti, ktoré budete potrebovať Naučné a odborné V roce 1954 zadala švédská vláda stavbu největšího částicového urychlovače na světě Stavba umístěná hluboko pod žírnými ostrovy na jezeře Mälaren byla dokončena roku 1969 Místní technickému zázraku přezdívali Smyčka Tato kniha je o ní… Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami ... Proč diety nefungují - Traci Mannová od 182 Kč - Heureka.cz ... . 207 Kč ... Proč diety nefungují - Mannová Traci - Kniha pro všechny bojovníky s nadbytečnými kily. Traci Mannová, psycholožka z Minnesotské univerzity, která dvacet let zkoumala lidské sebeovládání a příjem potravy, dospěla na základě vlastních výzkumů i studií AG 182 - Proč diety nefungují Autor: Traci Mannová Nakladatelství: Argo věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: ... Proč diety nefungují - Traci Mannová | Knihy.ABZ.cz ... . 207 Kč ... Proč diety nefungují - Mannová Traci - Kniha pro všechny bojovníky s nadbytečnými kily. Traci Mannová, psycholožka z Minnesotské univerzity, která dvacet let zkoumala lidské sebeovládání a příjem potravy, dospěla na základě vlastních výzkumů i studií AG 182 - Proč diety nefungují Autor: Traci Mannová Nakladatelství: Argo věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0 Cena: 231.00 Kč, Vyšlo: 16.11.2016, Kategorie: Knihy | nezařazeno Bez změny postoje a myšlení ke svému životnímu stylu a stravování je šance na úspěch při snaze začít žít zdravěji ... Mann, Traci##[Secrets from the eating lab. Česky] Proč diety nefungují : věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami / Traci Mannová ; přeložila Alena Heroutová. -- Vydání první Praha : Argo, 2016. -- 217 stran ; 21 cm. -- ISBN 978-80-257-1942-8. Signatura: A0-46941 Mýty o zdravé stravě Podle celosvětového výzkumu veřejného mínění, který provedla v loňském roce agentura Millward Brown v České republice a v dalších patnácti zemích světa, 65 % dotázaných souhlasí s tvrzením, že nízkotučná strava je zdravá. Avšak lidé se často A nejedná se jen o hodiny strávené ráno v koupelně, kdy se snažíme pomocí zkrášlující kosmetiky zakrýt vady, ale i o pravidelnou péči, která je s věkem čím dál častější a také nákladnější. My jsme o tom také přesvědčeni a předložíme vám důkazy o tom, že jsme skutečně objevili onu část léčebného systému těla, o níž lidé dosud nevěděli. A věříme, že poznání tohoto nového léčebného systému a všech jeho funkcí se stane onou určitou věcí, jež odstraní překážky, s nimiž se ve svém životě ... Článek 10 důvodů, proč začít běhat Zeptej se běžce, proč běhá. Jeden svraští čelo a řekne něco v tom smyslu, že „je to zdravé". Druhý začne ze sebe sypat...

INFORMACE

AUTOR
Traci Mannová
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami.pdf

POPIS

Kniha pro všechny bojovníky s nadbytečnými kily. Traci Mannová, psycholožka z Minnesotské univerzity, která dvacet let zkoumala lidské sebeovládání a příjem potravy, dospěla na základě vlastních výzkumů i studií jiných vědců k několika pozoruhodným závěrům: diety nefungují a ani fungovat nemohou, takzvaná epidemie obezity je mediální strašák, a diskriminace tlouštíků je pro jejich zdraví nebezpečnější než sama obezita. Zároveň boří mýtus o úloze pevné vůle při udržování zdravé hmotnosti a nabízí dvanáct jednoduchých a účinných strategií, jak s využitím přirozených lidských sklonů vnést do našeho jídelníčku více zdravých potravin a do života více pohybu. Tak se snadno dostaneme na spodní hranici našeho individuálně daného váhového rozsahu. To je ta nejnižší váha, se kterou můžeme šťastně a zdravě žít, kterou si lze udržet, aniž by z toho člověk dělal své životní poslání. Vždyť nejdůležitější na člověku není to, co se dá změřit z vnějšku, ale to, co září zevnitř.

Chcete si přečíst knihu?Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Traci Mannová. Číst Proč diety nefungují: Věda o hubnutí, mýty o pevné vůli a proč skoncovat s dietami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY