Apokalypsa Evropy

Apokalypsa Evropy - Zdeněk Šafář | Dcparkrx.org

...virus obrací filmový svět naruby Odložené premiéry, zavřená kina, zastavená natáčení, stovky tisíc lidí bez práce, horší kvalita streamování, desítky miliard dolarů ztracené ... Apokalypsa Evropy Nakladatelství Petrklíč s. r. o. ... . Koronavirus a karanténa s ním spojená ovlivňuje naše životy ze všech směrů. Kniha mi hodně připomínala podobně objemný spis(ek) "Apokalypsa Evropy," kterou taky napsalo "spisovatelské" eso obtížené grafomanií, zřejmě pod dojmem nebetyčné velikosti jeho intelektu. Dalšího Vondrušku si nechám v klidu ujít. jitka7326. 30. března. Zajímavá kniha o tom co bylo je a bude. Závěr knihy už mě nebavil a ... při objednávce nad 599,- od nás máte dop ... Alternativní budoucnost Evropy ||APOKALYPSA|| epizoda 1 ... ... . Dalšího Vondrušku si nechám v klidu ujít. jitka7326. 30. března. Zajímavá kniha o tom co bylo je a bude. Závěr knihy už mě nebavil a ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Sibylino proroctví - Konec Evropy "Původ všeho zla, vší bídy a hladu, původ otroctví a lidských záští jest nutno hledat v zemi Evropě. Dobudou nade všemi národy po mnoho let nadvlády, ale jednou přijde doba, kdy Evropanům nebude patřiti ve skutečnosti ani celá Evropa, neboť kus této bude Evropanům národem z východu ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šafář
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Apokalypsa Evropy.pdf

POPIS

Normální pražský zimní den a najednou je všechno jinak. Neznámé záření usmrtilo všechny, kteří nebyli nějak chráněni, a zachránilo se méně než pět procent populace. A to nejen v Praze, ale jak se později ukázalo, i na polovině zeměkoule. Evropa byla najednou mrtvá. Žádná vláda, policie, žádná pomoc zvenčí. Hrozí narkomani, gangy bezdomovců a bezvládí. Náhodně se ale začínají organizovat skupiny těch, kteří přežili. Jak si opatřit světlo, vodu a později potraviny? Jak zabránit invazi z Asie, která přežila? Jak ochránit české památky, cennosti a na čem vybudovat identitu národa? Bude to vůbec možné? Jak se zachová svět? To jsou vážné otázky, které si autor v uvedené knize právem klade.

Chcete si přečíst knihu?Apokalypsa Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šafář. Číst Apokalypsa Evropy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY