Bílá magie: Epocha papíru

Bílá magie: Epocha papíru - Lothar Müller | Dcparkrx.org

...význam papíru pro celou lidskou civilizaci ... Müller, Lothar: Bílá magie. Epocha papíru - iLiteratura.cz ... . Provádí čtenáře historií tohoto proměnlivého média. Popisuje, jakou cestu urazil papír z... Müller mapuje hluboký význam papíru pro celou lidskou civilizaci. Provádí čtenáře historií tohoto proměnlivého média. Popisuje, jakou cestu... bux.sk knihy, ktorými žijete. Úvodná stránka. Prejsť na obsah; ... Obsah knihy: Bílá magie / Epocha papíru. Všechny informace o produktu Kniha Bílá ... Bílá magie. Epocha papíru - Lothar Müller od 215 Kč ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Bílá magie. Epocha papíru - Lothar Müller, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bílá magie. Epocha papíru - Lothar Müller. Müller, Lothar: Bílá magie. Epocha papíru. Papír. Univerzální předmět, který člověka žijícího v západním světě provází na každém kroku: od jídelního lísku v restauraci až k papíru toaletnímu; od rodného listu až k listu úmrtnímu. Všechny tyto jeho funkce, a také tisíce dalších, pregnantně a do hloubky ... Bílá magie / Epocha papíru . Proč je papír pro lidstvo tak důležitý? V době nástupu digitálního věku se papír může jevit jako přežitek. Müller mapuje hluboký význam papíru pro celou lidskou civilizaci. Provádí čtenáře historií tohoto proměnlivého média. Popisuje, jakou cestu urazil papír z Číny přes arabský ... Kupte knihu Bílá magie - Epocha papíru (Lothar Müller) s 9 % zľavou za 11.63 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Kouzlo papíru. Komplexní kniha o kulturních dějinách univerzálního a všudypřítomného média Lothar Müller: Bílá magie.Epocha papíru.Přel. František Ryčl, Host, Brno, 2016, 408 s.. Papír. Bílá magie - epocha papíru Lothar Müller Host 2016. Dáme to na papír! Papír je čínský vynález. Jak známo, Číňani nebyli vždycky maoističtí komunisti, takže měli čas i na objevy epochálního významu. Tak už ve 3. tisíciletí před n.l. vyráběli papír z vláken konopí, někde kolem roku 100 n.l. začali vyrábět ... Bílá magie - Epocha papíru autor: Müller Lothar dopor. cena: 349 K ... vzdálený horizont. Neboť všechny události z historie technologi...

INFORMACE

AUTOR
Lothar Müller
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá magie: Epocha papíru.pdf

POPIS

Proč je papír pro lidstvo tak důležitý? V době nástupu digitálního věku se papír může jevit jako přežitek. Müller mapuje hluboký význam papíru pro celou lidskou civilizaci. Provádí čtenáře historií tohoto proměnlivého média. Popisuje, jakou cestu urazil papír z Číny přes arabský svět až do Evropy, kde v různých podobách prostoupil každodenní život od třináctého století až dodnes, a jak revoluce papírenské technologie v devatenáctém století připravila půdu pro vznik moderního denního tisku. Skrze historické a literární ukázky nám kniha nabízí jedinečný pohled na materiál, který je součástí našich životů. Myslíme si, že jsme pochopili Gutenbergovu éru, ale můžeme jí porozumět lépe, když objevíme svět, který jí předcházel: epochu papíru.

Chcete si přečíst knihu?Bílá magie: Epocha papíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lothar Müller. Číst Bílá magie: Epocha papíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY