Sluníčkova dobrodružství

Sluníčkova dobrodružství - Alena Klugarová, | Dcparkrx.org

...em ředitelem nejslavnějšího cirkusu pod vysokou jedlí ... Sluníčkova dobrodružství - Alena Klugarová, Vojtěch ... ... . Naparuje se Sluníček, malý brouček s červenými krovkami a nádhernými černými puntíky. Kdo by to byl do něj řekl, do toho drobného hmyzího ... Sluníčkova dobrodružství Vojtěch Kubašta. Začtěte se do bláznivých dobrodružství Sluníčka a jeho přátel z lesa! Jsem ředitelem nejslavnějšího cirkusu pod vysokou jedlí. Naparuje se Sluníček, malý brouček s červenými kro ... Kniha Sluníčkova dobrodružství - Vojtěch Kubašta ... ... . Naparuje se Sluníček, malý brouček s červenými krovkami a nádhernými černými puntíky. Kdo by to byl do něj řekl, do toho drobného hmyzího ... Sluníčkova dobrodružství Alena Klugarová, Vojtěch Kubašta Nakladatel: Albatros 2019 při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji t...

INFORMACE

AUTOR
Alena Klugarová,
DIMENZE
5,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Sluníčkova dobrodružství.pdf

POPIS

Začtěte se do bláznivých dobrodružství Sluníčka a jeho přátel z lesa! Jsem ředitelem nejslavnějšího cirkusu pod vysokou jedlí. Naparuje se Sluníček, malý brouček s červenými krovkami a nádhernými černými puntíky. Kdo by to byl do něj řekl, do toho drobného hmyzího kloučka, který svoji veleúspěšnou kariéru nastartoval pěknou neplechou? Jak se to vlastně celé přihodilo? Otevřete stránky bohatě ilustrované nádhernými obrázky předního českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty a začtěte se do příběhu neposedného Sluníčka a jeho přátel z lesa.

Chcete si přečíst knihu?Sluníčkova dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Klugarová,. Číst Sluníčkova dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY