Miovo blues

Miovo blues - Kristina Ohlssonová | Dcparkrx.org

...Miovo blues začíná tam, kde skončil thriller Lotosové blues ... Martin Benner: Miovo blues - všechna vydání | Databáze knih ... . Nenechte si ujít napínavé pokračování. Formát 13,5 × 20,5 cm, vázaná, 354 stran, ISBN 978-80-7473-446-5. Všechny informace o produktu Kniha Miovo blues - Kristina Ohlssonová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miovo blues - Kristina Ohlssonová. Všechny informace o produktu Kniha Miovo blues brož. - Ohlssonová Kristina, porovnání cen z internetových obcho ... Miovo blues | Kniha Zlín ... . - Ohlssonová Kristina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miovo blues brož. - Ohlssonová Kristina. Miovo Blues začíná tam, kde končí Lotosové blues - skvělá detektivka od Kristiny Ohlssonové. Příběh, který vám teď povím, je mnohem tíživější. Temnější. Už v něm nejde o lotosové blues. Teď vám chci vyprávět o Miovi. Miovo blues. Vydání druhé. Přeložil Luisa ROBOVSKÁ. Zlín: Kniha Zlin, 2016, 354 s. Fleet, svazek 107. ISBN 978-80-7473-495-3. Zdroj: Anotace. Upravit anotaci . Kam se poděl Mio? Co se vlastně stalo poslední den, kdy byl ve školce? Advokát Martin Benner je proti své vůli zatažen do pátrání po čtyřletém zmizelém chlapci. Miovo blues. Kristina Ohlssonová. Kam se poděl Mio? Co se vlastně stalo poslední den, kdy byl ve školce? Advokát Martin Benner je proti své vůli zatažen do pátrání po čtyřletém zmizelém chlapci. Miovo blues; Antikvariát. Miovo blues Kristina Ohlssonová, Luisa Robovská ......

INFORMACE

AUTOR
Kristina Ohlssonová
DIMENZE
9,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Miovo blues.pdf

POPIS

Kam se poděl Mio? Co se vlastně stalo poslední den, kdy byl ve školce? Advokát Martin Benner je proti své vůli zatažen do pátrání po čtyřletém zmizelém chlapci. Dokud ho nenajde, nenechá ho tajemný Lucifer na pokoji. Martin však má k dispozici jen minimum stop a Miovo zmizení není jeho jediným problémem. Musí také zjistit, kdo se mu snaží hodit na krk vraždy, které nespáchal. Jeho paranoia den ode dne vzrůstá. Kdo jenom může sledovat každý jeho krok, aniž by byl sám vidět? Kdo tahá v pozadí za nitky? Honba za pravdou Martina postaví před děsivé dilema: dokáže zachránit Mia a zároveň sám sebe? Anebo bude muset zemřít další člověk? Miovo blues začíná tam, kde skončil thriller Lotosové blues. Nenechte si ujít napínavé pokračování.

Chcete si přečíst knihu?Miovo blues ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlssonová. Číst Miovo blues Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY