Toskánské dítě

Toskánské dítě - Rhys Bowen | Dcparkrx.org

...informace o produktu. Hodnocení a recenze Toskánské dítě od ostatních uživatelů ... Recenze: Toskánské dítě | KNIHCENTRUM.cz ... . Nakupujte E-... Toskánské dítě. Rhys Bowen. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 8.4. u Vás doma (Typy doručení) ... Román Toskánské dítě byl oprav­du nád­her­ný. Asi už postup­ně dospí­vám do věku, kdy milu­ji váleč­né romá­ny. Jsem moc ráda, že v této době nemu­sím žít a vážím si toho, co máme dnes. ... Toskánské dítě - RHYS BOWEN - Megaknihy.cz ... . Jsem moc ráda, že v této době nemu­sím žít a vážím si toho, co máme dnes. Ta nejis­to­ta, strach o své blíz­ké, chu­do­ba, ztrá­ta svých blíz­kých, nena­pl­ně­ná lás­ka, to vše ... Toskánské dítě je poutavý příběh nenaplněné lásky. V roce 1944 je britský pilot Hugo Langley nucen opustit hořící letadlo. Jeho padák se snese do krásné, Němci okupované, krajiny italského Toskánska. Je těžce zraněný, ale nalézá úkryt v rozvalinách kláštera nad jednou z vesnic, a navíc mu pomáhá místní ... Toskánské dítě. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Toskánské dítě Píše se rok 1944, když britský pilot Hugo Langley seskočí padákem do Němci okupovaného italského Toskánska. Má zraněnou nohu, ale dostává se mu pomoci od místní ženy Sofie. Do jejich nečekaného sblížení ale zasáhne zrada a Sofie nevysvětlitelně zmizí… Toskánské dítě je komplikované tak akorát, je plné laskavé člověčiny, a i na tragédie pohlíží s nadhledem. Možná, že vytušíte, kdo je tu padouchem, ale o to vlastně ani nejde. Toskánské dítě je neuvěřitelně lidský příběh, který dostane každého, kdo má srdce a kdo dokáže soucítit. Hledáte-li příjemné ... Kniha Toskánské dítě(Zuzana Tuhárska, Rhys Bowen) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Obsah knihy: Toskánské dítě. Poutavý příběh nenaplněné lásky. Dokáže Joanna konečně porozumět svému otci po odhale...

INFORMACE

AUTOR
Rhys Bowen
DIMENZE
10,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Toskánské dítě.pdf

POPIS

Píše se rok 1944, když britský pilot Hugo Langley seskočí padákem do Němci okupovaného italského Toskánska. Má zraněnou nohu, ale dostává se mu pomoci od místní ženy Sofie. Do jejich nečekaného sblížení ale zasáhne zrada a Sofie nevysvětlitelně zmizí… Skoro o třicet let později se Hugova dcera Joanna vydává po stopách otcovy dávné lásky do toskánské vesnice. Nejenže odhalí dávné tajemství, ale cesta jí pomůže lépe porozumět také vlastnímu životu.

Chcete si přečíst knihu?Toskánské dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rhys Bowen. Číst Toskánské dítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY