Mycelium V: Hlasy a hvězdy

Mycelium V: Hlasy a hvězdy - Vilma Kadlečková | Dcparkrx.org

...tenářské recenze (5) Magazín OKO (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; DALŠÍ TITULY V SÉRII: Legendy o argenitu ... Mycelium V: Hlasy a hvězdy — Nakladatelství Argo ... . Mycelium IV: Vidění ... Hledáte Mycelium V: Hlasy a hvězdy od Vilma Kadlečková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Motiv argenitu se objevuje též v sáze Mycelium (zatím vyšly svazky Jantarové oči,Led pod kůží,Pád do temnot, Viděnía Hlasy a hvězdy). První kniha dosavadní pentalogie získala cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu 2013 jako Kniha roku a Nejlepší původní ... Mycelium V: Hlasy a hvězdy - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz ... ... . První kniha dosavadní pentalogie získala cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu 2013 jako Kniha roku a Nejlepší původní česká / slovenská kniha. Motiv argenitu se objevuje též v sáze Mycelium (zatím vyšly svazky Jantarové oči,Led pod kůží,Pád do temnot, Viděnía Hlasy a hvězdy). První kniha dosavadní pentalogie získala cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu 2013 jako Kniha roku a Nejlepší původní česká / slovenská kniha. Hlasy a hvězdy jsem si trochu šetřila, nevrhla se na ně hned po dočtení Vidění, i když jsem měla velké cukání. A jsem ráda, že jsem zase strávila nějakou dobu ve světě Lodí, Össeanů, s trochou těch hub. Motiv argenitu se objevuje též v sáze Mycelium (zatím vyšly svazky Jantarové oči,Led pod kůží,Pád do temnot, Viděnía Hlasy a hvězdy). První kniha dosavadní pentalogie získala cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu 2013 jako Kniha roku a Nejlepší původní česká / slovenská kniha. Recenze audioknihy Mycelium 5 - Hlasy a hvězdy „S potěšením můžu prohlásit, že OneHotBook s přehledem drží vysoce nastavenou kvalitativní laťku, a ani v pět...

INFORMACE

AUTOR
Vilma Kadlečková
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Mycelium V: Hlasy a hvězdy.pdf

POPIS

Znamení. Předzvěsti. Vlna změn. Ať to chcete nebo odmítáte, Hvězdovládci přicházejí.Sekta vyznavačů aurigiánské hereze je zničená, ale volání, vyslané do vesmíru, nezůstalo bez následků. Hvězdovládci – wëtrëigaës – se blíží. Představují hrozbu, proti které by se měli spojit i největší nepřátelé: telepat Aš~šád, velekněz z Rekeghu, Lodě, sgen z Fomalhiwy i nová pozemská Velekněžka Regentka. Jenže pro ty, kteří touží po moci, je těžké zapomenout na vlastní cíle. Ne každý překročí svůj stín. Dost se najde těch, kteří by si ve skutečnosti příchod Hvězdovládců přáli. A čím víc se o Hvězdovládcích mluví, tím víc se stávají realitou.Lucas netouží být všemocným hrdinou. Slyší Lodě, nabírá psychotronické síly a Klíč má na dosah... jenže snadné cesty, které se samy nabízejí, nikdy nebyly pro něj. Jak je jeho zvykem, míří právě na opačnou stranu: do mlhy a do tmy, přes přízračný most a skrz největší ponížení – protože právě to je správný směr.Tuší, co si ostatní ještě nepřiznali. Tady běžná řešení nestačí.

Chcete si přečíst knihu?Mycelium V: Hlasy a hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilma Kadlečková. Číst Mycelium V: Hlasy a hvězdy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY