Láska je jen slovo

Láska je jen slovo - Johannes Mario Simmel | Dcparkrx.org

...iha, vázaná, 568 stran, česky Rozměry: 14 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (8 ... Láska je jen slovo - Johannes Mario Simmel | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Ranč Heartland - Láska je jen slovo (epizoda) (S09E17) Drama / Rodinný, Kanada, 2016. Hrají: Amber Marshall, Shaun Johnston. Láska má pět písmen (TV film) Romantický / Komedie, USA, 2007. Režie: Harvey Frost Hrají: Teri Polo, Barry Bostwick. Liebe ist nur ein Wort (TV film) __count__/__total__ Where music meets your desktop Je také nositelem Rakouského čestného kříže pro vědu a umění 1. třídy a dalších ocenění. Žil v Bavorsku a později ve Švýcarsku. Ze ... Láska je…. - Blog iDNES.cz ... . třídy a dalších ocenění. Žil v Bavorsku a později ve Švýcarsku. Zemřel na Nový rok 2009 ve věku 84 let. Jedním z jeho nejznámějších a nejoblíbenějších románů je Láska je jen slovo. Hlavní postavou je jednadvacetiletý Oliver Mansfeld. Láska je jako večernice plující temnou oblohou... (1.96) Láska - koření života (1.57) Láska, nebo peníze? (1.77) Láska není jen slovo... (2.16) Láska není jenom slovo! (2.56) Láska versus nenávist (1.95) Lavička v parku (2.12), Lavička v parku (2) (2.14), Lavička v parku (3) (2.39), Lavička v parku (4) (2.19) Lesní moudrost ... Láska je jen slovo book. Read 18 reviews from the world's largest community for readers. Román, v němž autor poukazuje na palčivé problémy západního Něme... Čtenářský deník - J. M. Simmel: Láska je jen slovo. Několik slov o autorovi Johannes Mario Simmel se narodil 7. 4. 1924 ve Vídni. Ačkoli jeho rodiče pocházeli z Hamburku, on strávil život zejména v Rakousku a v německé spolkové zemi Bavorsko. Po 2. světové válce pracoval jako novinář, překladatel a tlumočník, debutoval ... Láska je jen slovo. Jasně, že je to slovo, ale také název slavného románu Johanesse Maria Simmela. Láska je jen chemie. Vědci vám to zdůvodní, neb existuje chemická látka, která má lásku na svědomí, je to hormon lásky: oxytocin. Je láska jen slovo? Toto je téma opravdu na zamyšlení.Myslím, že láska se může stát jen slovem, pokud se tento pojem používá až příliš často anebo...

INFORMACE

AUTOR
Johannes Mario Simmel
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska je jen slovo.pdf

POPIS

Román, v němž autor poukazuje na palčivé problémy západního Německa šedesátých let. Děj se odehrává v prostředí soukromého školního internátu, kam většinou přicházejí děti z „lepších“ rodin z celého světa, zhýčkané přepychem, ale často strádající po citové stránce. Páteří příběhu je něžná a hluboká láska mladého Olivera Mansfelda ke krásné Vereně, manželce bohatého bankéře Lorda. Láska, která musí zůstat utajena a stane se tak předmětem vydírání – citového, ze strany některých Oliverových spolužáků, finančního ze strany služebnictva. Stále víc se zatahuje smyčka kolem nešťastné dvojice, pro kterou není v daných podmínkách východisko.

Chcete si přečíst knihu?Láska je jen slovo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes Mario Simmel. Číst Láska je jen slovo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY