Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness

Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness - Richard Dübell | Dcparkrx.org

...: Hallová, Vladana Ilustrace: Jislová, Štěpánka Popis: Elektronická kniha, 192 stran, bez zabezpečení DRM, 5,7 MB ePUB, 8,5 MB Mobi, česky Rok vydání: 2020 Poslední tajemství - Záhada jezera Loch Ness - Richard Dübell [E-kniha] Dobrodružné čtení s hádankami, hrami a řadou napínavých odhalení! „Máte za úkol zjistit, jestli příšera doopravdy existuje!" Franziska a Fynn vypadají jako obyčejná dvanáctiletá dvojčata ... Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness - Richard ... ... . Tak úplně no... Jedenáctiletý Tim v televizní reportáži ze skotského jezera Loch Ness překvapeně pozná v odborníkovi na legendární příšeru svého otce, o kterém mu matka Anna tvrdila, že zemřel ještě před jeho narozením. Tajně se za ním vypraví v domnění, že při… Kniha Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness:„Máte za úkol zjistit, jestli příšera doopravdy existuje!" Dvojčata Franziska a Fynn jsou po ... Posledné tajomstvá Záhada jazera Loch Ness levně, cena 172 ... ... . Tak úplně no... Jedenáctiletý Tim v televizní reportáži ze skotského jezera Loch Ness překvapeně pozná v odborníkovi na legendární příšeru svého otce, o kterém mu matka Anna tvrdila, že zemřel ještě před jeho narozením. Tajně se za ním vypraví v domnění, že při… Kniha Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness:„Máte za úkol zjistit, jestli příšera doopravdy existuje!" Dvojčata Franziska a Fynn jsou potomky Eugena Vidocqa, prvního detektiva na světě! O tomto tajemství ví pouze jejich dva nejbližší kamarádi - Cornelius a Lena. 204 Kč Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness - Dübell Richard O tomto tajemství ví pouze jejich dva nejbližší kamarádi - Cornelius a Lena. Jednou v noci se do jejich snů vkrade detektivův neklidný duch a požádá dvojčata o pomoc. Kniha: Poslední tajemství: Záhada jezera Loch Ness (Richard Dübell). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness Richard Dübell. Skladem 5+ ks 204 Kč Běžná cena 229 K č. Ušetříte 25 Kč (11 %) Vložit do ... E-kniha: Poslední tajemství - Záhada jezera Loch Ness - Richard Dübell. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Poslední tajemství - Záhada jezera Loch Ness ... Poslední tajemství Záhada jezera Loch Ness. Richard Dübell „Máte za úkol zjistit, jestli příšera doopravdy existuje!" Dvojčata Franziska a Fynn jsou potomky Eugena Vidocqa, prvního detektiva na světě! O tomt...

INFORMACE

AUTOR
Richard Dübell
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness.pdf

POPIS

Máte za úkol zjistit, jestli příšera doopravdy existuje!“ Franziska a Fynn vypadají jako obyčejná dvanáctiletá dvojčata. Tak úplně normální ale nejsou. Jsou totiž potomky Eugena Vidocqa, prvního detektiva na světě! O jejich tajemství ví pouze jejich dva nejbližší kamarádi – Cornelius a Lena. Jednou v noci se do jejich snů vkrade detektivův neklidný duch a požádá dvojčata o pomoc. Mají vyřešit poslední neobjasněná tajemství, nad jejichž odhalením si už lecjaký dobrodruh vylámal zuby. Je možné, že partička těchto čtyř dětí by to mohla dokázat? První záhada na ně čeká ve Skotsku, u pověstmi opředeného jezera Loch Ness… Dobrodružné čtení s hádankami, hrami a řadou napínavých odhalení!

Chcete si přečíst knihu?Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Dübell. Číst Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY