Jachting v bouřích

Jachting v bouřích - Peter Bruce | Dcparkrx.org

...ích (Peter Bruce). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Jachting v bouřích od Peter Bruce na Martinus ... Jachting v bouřích - Peter Bruce | Kniha na Alza.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jachting v bouřích Autor: Bruce, Peter Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383773 ISBN: 978-80-87383-77-3 Originál: Heavy Weather Sailing Překlad: Jurek, Viktor Popis: 1× kniha, vázaná, 330 stran, česky Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jachting v bouřích Bruce Peter Cena: 832 Kč Jachting od A do Z Cena: 305 Kč Bouře v duši - duše v bouři Vácha Jan Cena: 99 Kč V ... Jachting v bouřích - IFP Publishing ... . vydání) Jachting v bouřích Bruce Peter Cena: 832 Kč Jachting od A do Z Cena: 305 Kč Bouře v duši - duše v bouři Vácha Jan Cena: 99 Kč V bojích a bouřích Jelínek Milan Cena: 263 Kč Orlové v bouři Kane Ben Cena: 279 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ... Objednávejte knihu Jachting v bouřích v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jachting v bouřích Techniky plavby a zkušenosti jachtařů. Nejlepší a nejkomplexnější kniha o plavbě v obtížných podmínkách, v bouřích a v uragánech, poprvé vychází v českém jazyce. Co si o použití oleje myslí současný odborníci je možné vyčíst v knize Jachting v bouřích, z níž jsme pro vás připravili ukázku. Dag Pike v kapitole o ovládání motorových lodí na rozbouřeném moři píše: Existují i tradiční metody vypořádání se s náročnými podmínkami rozbouřeného moře. Kniha, kterou musí mít v knihovně každý jachtař, bez ohledu kde pluje. Bouře a špatné počasí vás dokáže zastihnout kdekoliv a je třeba být na to připraven a vědět, co dělat. To je totiž ten rozdíl mezi přežitím bouře v pořádku a velkým průšvihem, ne-li katastrofou. ... Jachting v bouřích Kniha, kterou musí mít v knihovně každý jachtař, bez ohledu kde pluje. Bouře a špatné počasí vás dokáže zastihnout kdekoliv a je třeba být na to připraven a vědět, co dělat. To je totiž ten rozdíl mezi přežitím bouře v pořádku a velkým průšvihem, ne-li katastrofou. ... Kniha Jachting v bouřích je pravou biblí jachtařů.. Ka...

INFORMACE

AUTOR
Peter Bruce
DIMENZE
11,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Jachting v bouřích.pdf

POPIS

Překlad z anglického originálu již sedmé edice této knihy (Heavy weather sailing). Kniha, kterou musí mít v knihovně každý jachtař, bez ohledu kde pluje. Bouře a špatné počasí vás dokáže zastihnout kdekoliv a je třeba být na to připraven a vědět, co dělat. To je totiž ten rozdíl mezi přežitím bouře v pořádku a velkým průšvihem, ne-li katastrofou. Výpravná plnobarevná kniha se skutečnými příběhy, poučeními z nich a praktickými návody.

Chcete si přečíst knihu?Jachting v bouřích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Bruce. Číst Jachting v bouřích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY