Achilleova píseň

Achilleova píseň - Madeline Millerová | Dcparkrx.org

...něna cenou Orange Prize v roce 2012 a stala se bestsellerem New York Times ... Achilleova píseň - Madeline Millerová | Audiokniha MP3 na ... ... . Kniha byla přeložena do více než 25 jazyků. V současné době žije autorka v Cambridge, Massachusetts, kde vyučuje a píše. Achilleova píseň. Kdo napsal knihu Achilleova píseň? Autorem je Madeline Miller. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Achilleova píseň je skvělá! Prvních pár desítek stránek je takov ... Audiokniha Achilleova píseň - Audioknihy ke stažení ... . Achilleova píseň je skvělá! Prvních pár desítek stránek je takovým něžným, opatrným vyprávěním o Patroklovi, o tom, jaký je, jak došlo na to, že byl vyhnán ze svého domova. Poté se dostává na scénu Achilles, protože Patroklus se dostane k jeho otci, kde má vyrůstat ve vyhnanství. KNIHOBLOG vás seznámí s knižními novinkami! Poslechněte si krátký úryvek, o čem kniha je a jak se mi (ne)líbila. Tentokrát hodnotím historický román Achilleova píseň (The Song of ... Achilleova píseň Autor: Millerová, Madeline Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297778 ISBN: 978-80-7529-777-8 Originál: The Song of Achilles Překlad: Achilleova píseň - Millerová Madeline. Řecko v časech hrdinů. Patroklos, nešikovný mladý princ, byl vyhoštěn do království Fthie, kde žije přehlížen... Achilleova píseň, príbeh o netypickej láske, na ktorý kvôli jeho atmosfére nikdy nezabudnem. Časy, ked sa po zemi prechádzali polobohovia a samotný bohovia ovplyvňovali životy ľudí. Časy, ked česť a sláva boli ...

INFORMACE

AUTOR
Madeline Millerová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Achilleova píseň.pdf

POPIS

Řecko v časech hrdinů. Patroklos, nešikovný mladý princ, byl vyhoštěn do království Fthie, kde žije přehlížen ve stínu krále Pelea a jeho zlatovlasého syna Achillea. Achilleus, „nejlepší ze všech Řeků“, je vším, čím Patroklos není - silný, krásný, syn bohyně -, a jejich cesty se nikdy neměly zkřížit. Jednoho dne ho však Achilleus vezme pod svou ochranu a brzy se z nich stanou přátelé. Vzdělávají se v umění války a medicíny a z jejich pouta vznikne něco mnohem hlubšího - k nelibosti Achilleovy matky Thetidy, kruté mořské nymfy. Když přijde zpráva, že byla unesena Helena Spartská, jsou řečtí muži vyzváni, aby šli do války proti Troji. Achilleus se připojí, sveden příslibem slavného osudu. Patroklos, zmítaný láskou a strachem o svého přítele, následuje Achillea do války, aniž tuší, jak krutá zkouška je čeká. Toto dojemné a originální ztvárnění trojské války je zničujícím příběhem lásky a soupeření mezi bohy a lidmi. Hlavní zápas se však odehrává mezi nelítostnou ctižádostí a touhou lidského srdce po míru.

Chcete si přečíst knihu?Achilleova píseň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeline Millerová. Číst Achilleova píseň Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY