Tajemství pyramid

Tajemství pyramid - Magdalena Zachardová | Dcparkrx.org

...l Hakim. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Tajemství egyptských pyramid 1/2 - YouTube ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tajemství pyramid odhaleno: Co stojí na pozadí jediného stojícího divu světa? 09:26, 25. července 2018 | Aktualizováno 22:13, 26. července 2018 Autor: Pavel Navrátil / Globe24.cz V novém dokumentu, vyslaném britským Channel 4, představili archeolo ... Tajemství bosenských pyramid / Mystery of the Bosnian ... ... .cz V novém dokumentu, vyslaném britským Channel 4, představili archeologové nové důkazy o tom, jak byla postavena Velká pyramida v Egyptě. Bosna: Tajemství pyramid 16719x 22. 12. 2018 1 čten ... Standa: Tajemství Nikoly Tesly: Kód 3, 6, 9 - Na webu je právě 73 uživatel ... Dobrodružná bludiště - Tajemství pyramid Graham White. Projdi bludištěm a zažij spoustu dobrodružství! 79 Kč 99 Kč - ušetříte 20 Kč (20 %) Skladem. Detailní informace; ... Tajemství pyramid. 6. února 2005 • 05:01. Sdílej: Také vám vrtá hlavou, kdo je skutečně autorem monumentálních pyramid? Nebo jak bylo možné manipulovat až s dvacetitunovými kvádry? Blesk se ptal za vás... 82. epizoda - Tajemství zmizelé civilizace 14. epizoda - Tajemství egyptských pyramid. 09.01.2020 - Země je územím nepřeberného množství záhad. Pokuste se spolu s tvůrci rozluštit ty nejvýznamnější. Záhadu bermudského trojúhelníku, tunguského meteoritu, Tutanchamonovy hrobky, carských podzemních chodeb, bájné ... Kniha Tajemství pyramid . Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak například kde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam, že se jedná o nám ... Všechny informace o produktu Kniha Tajemství pyramid - Pyramidy sedmi světadílů - Magdalena Zachardová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství pyramid - Pyramidy sedmi světadílů - Magdalena Zachardová. kniha TAJEMSTVÍ PYRAMID v Antikvariáte Starý svet, autor Chalil El Hakim, vydavateľstvo Eko-konzult, edícia , 1994...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Zachardová
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pyramid.pdf

POPIS

Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak napříkladkde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam,že se jedná onám dnes známé ?? A jak je možné,že podobné stavby vznikaly přibližně ve stejnédobě na tak vzdálených místech, jako je starověký Egypt a Jižní Amerika? Jsou skutečně stavby rozeseté po celém světě a všech světadílech pyramidami a zikkuraty, nebo jde jen o náhodu,že mají podobný tvar? Na tyto a další otázky se snaží nalézt odpovědi tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Zachardová. Číst Tajemství pyramid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY