Umění C. G. Junga

Umění C. G. Junga - - | Dcparkrx.org

...brazy až po dřevěné a kamenné sochy ... Umění C. G. Junga - kolektív autorov | Artforum ... ... . Vydání Červené knihy vyvolalo extrémní zájem o Junga nikoli jen jako zakládající osobnost psychologie a spisovatele, ale též jako o výtvarného tvůrce s neobyčejnou ... Kolektív autorov: Umění C. G. Junga. Vydanie Červenej knihy vyvolalo extrémny záujem o Junga nielen ako o zakladajúcu osobnosť psychológie a spisovateľa, ale tiež ako o výtvarného tvorcu s neobyčajnou imagináciou, zmyslom pre kompozíciu, figúru a farby. Predstavuje doposiaľ málo známy, al ... Umění C. G. Junga - kolektiv autorů | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Predstavuje doposiaľ málo známy, ale podstatný rozmer Jungovej ... Umění C. G. Junga Bohatě ilustrovaný svazek shrnuje veškeré známé výtvarné dílo C. G. Junga - od kreseb přes knižní malby, obrazy až po dřevěné a kamenné sochy. Vydání Červené knihy vyvolalo extrémní zájem o Junga nikoli jen jako zakládající osobnost psychologie a spisovatele, ale též jako o výtvarného tvůrce ... Carl Gustav Jung (26. července 1875 Kesswil, Švýcarsko - 6. června 1961 Küsnacht, Švýcarsko) byl švýcarský lékař a psychoterapeut, zakladatel analytické psychologie.Jeho přínos psychologii spočívá v pochopení lidské psychiky na pozadí světa snů, umění, mytologie, náboženství a filosofie.Měl významný podíl na zkoumání příčin a léčbě schizofrenie. Bohatě ilustrovaný svazek shrnuje veškeré známé výtvarné dílo C. G. Junga - od kreseb přes knižní malby, obrazy až po dřevěné a kamenné sochy. Vydání Červené knihy vyvolalo extrémní zájem o Junga nikoli jen jako zakládající osobnost psychologie a spisovatele, ale též jako o výtvarného tvůrce s neobyčejnou ... Pre z...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění C. G. Junga.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaný svazek shrnuje veškeré známé výtvarné dílo C. G. Junga – od kreseb přes knižní malby, obrazy až po dřevěné a kamenné sochy. Vydání Červené knihy vyvolalo extrémní zájem o Junga nikoli jen jako zakládající osobnost psychologie a spisovatele, ale též jako o výtvarného tvůrce s neobyčejnou imaginací, smyslem pro kompozici, figuru a barvy. Tento dosud málo známý, přesto ale podstatný rozměr Jungovy osobnosti je poprvé kompletně představen v tomto unikátním díle, které obsahuje přes 250 barevných reprodukcí. Obrazy jsou doplněny úvodními studiemi, které se zaměřují na kořeny Jungova výtvarného projevu, na souvislosti s jeho teorií mandal, na Jungův profil jako umělce, sběratele i diváka. Carl Gustav Jung je jedna ze zakládajících a klíčových osobností psychologie. Portál postupně vydává všechna jeho zásadní díla.

Chcete si přečíst knihu?Umění C. G. Junga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Umění C. G. Junga Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY