H2O a pastýřové snů

H2O a pastýřové snů - Galina Miklínová, | Dcparkrx.org

...datel: Freytag & Berndt EAN: 9788087618035 ISBN: 978-80-8761-803-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 92 stran, česky Rozměry: 20,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Dětská knížka H2O a pastýřové snů pokřtěna v novém R café ... ... . vydání) H2O a pastýřové snů. Petr Stančík. Hugo, Hubert a Ofélie, parta žáků základní školy Evelíny Saturejkové, s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu lidí čučících do skříněk s kličkou a vydává se na výpravy v... H2O a pastýřové snů. Celkové hodnocení ... s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu ... Kniha H2O a pastýřové snů - 3. díl - E-shop nadačního ... ... ... H2O a pastýřové snů. Celkové hodnocení ... s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu lidí čučících do skříněk s kličkou a vydává se na výpravy v létající dodávce Citroën typ H z vlnitého plechu, aby překazili pikle zlotřilého vědce Vulpese. ... Kniha H2O a pastýřové snů - 3. díl. Kniha Petra Stančíka s ilustracemi Galiny Miklínové pro všechny chytré děti. Třetí pokračování dobrodružné sci-fi pro mládež. Parta kamarádů Hugo, Hubert a Ofélie tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů. Dobrodružná kniha pro malé i velké udělá radost nejen vám, ale její… Dětský knižní hit H2O a pastýřové snů vsadil na tajemno, technické finesy i ekologii Viliam Buchert 25. listopadu 2019 • 09:05 Autoři použili i odkazy na módní ochranu životního prostředí. Hledáte H2O a pastýřové snů od Galina Miklínová,Petr Stančík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha H2O a pastýřové sn...

INFORMACE

AUTOR
Galina Miklínová,
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
H2O a pastýřové snů.pdf

POPIS

Hugo, Hubert a Ofélie, parta žáků základní školy Evelíny Saturejkové, s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu lidí čučících do skříněk s kličkou a vydává se na výpravy v létající dodávce Citroën typ H z vlnitého plechu, aby překazili pikle zlotřilého vědce Vulpese. O překvapivý závěr se postará přístroj zvaný mozkocuc a zoubky mluvícího kuňáka Kuneše. Knížka je plná vtipu, zajímavostí a obrázků. Vyšla s laskavou podporou skupiny Veolia Česká republika. Hodí se nejvíc pro čtenáře od 12 do 14 let, my ale dobře víme, že ji tajně čtou i rodiče.

Chcete si přečíst knihu?H2O a pastýřové snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Galina Miklínová,. Číst H2O a pastýřové snů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY