Medicína přírodních léčivých zdrojů: Minerální vody

Medicína přírodních léčivých zdrojů: Minerální vody - Dobroslava Jandová, | Dcparkrx.org

...pokojených zákazníků Název: Medicína přírodních léčivých zdrojů - Minerální vody Autor: Zdeněk Třískala, Dobroslava Jandová a kolektiv Nakladatelství: Grada Rok: 2019 Počet stran: 208 Autoři seznamují čtenáře se stopovými prvky v našich přírodních zdrojích … Minerální vody jsou vody, které se od obyčejných vod odlišují svým chemickým složením a fyzikálními vlastnostmi ... Referenční laboratoře - Každá voda má svùj pramen ... . V současnosti se používá následující členění minerálních vod: přírodní minerální vody - nacházejí se v přírodních pramenech iv umělých záchytných objektech. V místě vývěru mají obsah ... Oficiální informační portál Ministerstva zdravotnictví České republiky. Dokumenty - ochranná pásma a lázeňská místa. Na této stránce naleznete dokumenty týkající se oficiálně v ... Přírodní minerální vody (minerálky) - jejich rozdělení a ... ... . V současnosti se používá následující členění minerálních vod: přírodní minerální vody - nacházejí se v přírodních pramenech iv umělých záchytných objektech. V místě vývěru mají obsah ... Oficiální informační portál Ministerstva zdravotnictví České republiky. Dokumenty - ochranná pásma a lázeňská místa. Na této stránce naleznete dokumenty týkající se oficiálně vyhlášených lázeňských míst v ČR a ochranných pásem přírodních léčivých zdrojů a zdrojů přírodních mineráních vod. Medicína přírodních léčivých zdrojů - Minerální vody - Dobroslava Jandová, Zdeněk Třískala . Pozornost je věnována zejména pitné léčbě, protože pouze lékař se znalostí funkčních poruch organismu a vnitřních chorob, seznámený s výsledky nových vědeckých výzkumů o střevním mikrobiomu a pojivu, informovaný o úloze makronutrientů, mikronutrientů a ... Medicína přírodních léčivých zdrojů - Minerální vody; ... Podstatnou a hlavní částí knihy je přehled přírodních léčivých zdrojů minerálních vod. Čtenář zde najde složení jednotlivých vod, léčebnou indikaci a mnohé další informace. ... Zboží ze stejné kategorie - Medicína přírodních léčivých zdrojů ... Referenční laboratoře přírodních léčivých zdrojů jsou státní organizací, která se zabývá minerálními vodami, plyny, rašelinami, slatinami apod. Laboratoře provádí jejich analýzy, posuzování a kontrolu jejich vlastností. Sledují vlivy člověka na jejich kvalitu a stabilitu . 0 hodnocení Medicína přírodních léčivých zdrojů. Minerální vody 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Medicína přírodních léčivých zdrojů. Minerální vody. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Medicína přírodních léčivých zdrojů Minerální vody Třískala Zdeněk, Jandová Dobroslava, kolektív autorov. Pozornost je věnována zejména pitné léčbě, protože pouze lékař se znalostí funkčních poruch organismu ...

INFORMACE

AUTOR
Dobroslava Jandová,
DIMENZE
6,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicína přírodních léčivých zdrojů: Minerální vody.pdf

POPIS

Pozornost je věnována zejména pitné léčbě, protože pouze lékař se znalostí funkčních poruch organismu a vnitřních chorob, seznámený s výsledky nových vědeckých výzkumů o střevním mikrobiomu a pojivu, informovaný o úloze makronutrientů, mikronutrientů a stopových prvků v organismu a současně znalý fyzikálně-chemických parametrů a účinků léčivých minerálních vod bude adekvátně indikovat pitnou léčbu k odstranění zřetelné či subklinické malnutrice anorganických minerálních látek.Publikace probírá pro širokou odbornou veřejnost tuto málo známou, ale mimořádně důležitou oblast léčby domácími přírodními léčivými zdroji minerálních vod. Autoři seznamují čtenáře se stopovými prvky, s jejich funkcí v organismu a s jejich výskytem v našich přírodních léčivých zdrojích minerálních vod.Dále kniha podává přehled možností komplexní lázeňské léčby vnitřních chorob, pitných kúr léčivými minerálními vodami a možností lázeňského léčení urologických nemocí.Podstatnou a hlavní částí knihy je přehled přírodních léčivých zdrojů minerálních vod. Čtenář zde najde složení jednotlivých vod, léčebnou indikaci a mnohé další informace.Kniha je užitečná nejen pro lázeňské lékaře, specialisty v oboru FBLR, rehabilitační pracovníky, ale i internisty, gastroenterology, nefrology, lékaře zabývající se terapií metabolických chorob a praktické lékaře.

Chcete si přečíst knihu?Medicína přírodních léčivých zdrojů: Minerální vody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dobroslava Jandová,. Číst Medicína přírodních léčivých zdrojů: Minerální vody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY