Oblékáme italské panenky - Sofia

Oblékáme italské panenky - Sofia - - | Dcparkrx.org

... z naší oblíbené série vám představí italský vkus a temperament prostřednictvím panenky Sofie ... Oblekame italske panenky sofia ella amp max levně ... ... . Provozovna Jinohrátky je otevřena v omezeném provozu od pondělí do pátku od 14:00 do 18:00. Sobota, neděle a svátky zavřeno. Objednávejte knihu Oblékáme italské panenky Sofia v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Oblékáme italské panenky - Sofia Nakladatel: Presco Group Ella & Max EAN: 9788088276869 ISBN: 978-80-88276-86-9 Popis: 1× kniha, kroužková, 80 stran, česky Rozměry: 12 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Tentokrát nebudeme za poznávaním cudzích krajín cestovať až na kraj sveta, ale zostan ... Oblekame italske panenky sofia ella amp max levně ... ... . vydání) Tentokrát nebudeme za poznávaním cudzích krajín cestovať až na kraj sveta, ale zostaneme… 4,79 € Cena s DPH. 6,39 € Oblékáme italské panenky SOFIA - Omalovánky. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka. Kreativní omalovánky, spousta samolepek. Celý popis. 159. 159 Kč Cena je uvedena včetně DPH. Skladem 5+ kusů ... Série, která našla své obdivovatele ji...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Oblékáme italské panenky - Sofia.pdf

POPIS

Série, která našla své obdivovatele již v téměř třiceti zemích světa, přichází s dalším titulem, který malým čtenářům představí italský vkus a temperament prostřednictvím panenky Sofie. Kreativní omalovánky, spousta samolepek. Tyto knížky zkrátka obsahují vše, co je třeba k vytvoření nesčetných modelů podle cizokrajné módy. Tradicemi inspirované náměty podněcují fantazii, a k tomu se děti dozvědí i spoustu zajímavých informací navrch! Jak jejich vrstevníci v Itálii bydlí, jak se zdraví, učí a baví, na jakých specialitách si pochutnávají? Víte, jak chutná mozzarella, tiramisu nebo o kolik je vychýlená proslulá šikmá věž v Pise? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte, vydáte-li se za poznáním s našimi panenkami. A ke každé knížce navíc dostanete krásný náramek pro štěstí!

Chcete si přečíst knihu?Oblékáme italské panenky - Sofia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Oblékáme italské panenky - Sofia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY