Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy

Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy - Irene McHenry, | Dcparkrx.org

... při drobné modifikaci je možné některé techniky využít i u dětí se středně funkčním autismem ... Kniha: Aktivity pro starší děti s PAS | Knihy.ABZ.cz ... . Aktivity pro starší děti s PAS 24.11. 2019 - 12:05 Knihu s podtitulem J ak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma. Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy Irene McHenry, Carol Moog Kniha: Aktivity pro starší děti s PAS (Irene McHenry a Carol Moog). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Aktivity pro starší děti s PAS: J ... Aktivity pro starší děti s PAS | Portál slovakia ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy Dospívání je složité období plné neklidu a pochybování o sobě samém. Pro mladé lidi s poruchou autistického spektra je vzhledem k jejich handicapu ještě složitější. Aktivity pro starší děti s PAS. Názov: Aktivity pro starší děti s PAS Podnázov: jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy...

INFORMACE

AUTOR
Irene McHenry,
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy.pdf

POPIS

Dospívání je složité období plné neklidu a pochybování o sobě samém. Pro mladé lidi s poruchou autistického spektra je vzhledem k jejich handicapu ještě složitější. Jak najít vnitřní klid? Co pomůže v budování vztahů s vrstevníky? Jak mohou kontrolovat své pocity? Autoři nabízejí soubor aktivit, které jsou založeny na technikách mindfulness a které přispívají k tomu, aby si dospívající dokázali postupně vybudovat důležité dovednosti. První část knihy se zaměřuje na zklidnění těla a mysli.Další se věnuje tomu, jak využít své myšlenky a pocity k budování nezávislosti. Poslední kapitola se pak věnuje vztahům s druhými lidmi a kontrole nad vlastním životem. Irene McHenry je psycholožka, edukátorka, poradkyně, autora a editorka řady publikací. Carol Moog je psycholožka s bohatou praxí v práci s dětmi, dospívajícími a dospělými s poruchou autistického spektra.

Chcete si přečíst knihu?Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irene McHenry,. Číst Aktivity pro starší děti s PAS: Jak budovat sebevědomí, vnitřní klid a vztahy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY