Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti

Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti - Alice Millerová | Dcparkrx.org

...nění emocionální zaslepenosti. Přidat komentář ... Procitnutí Evy (Alice Millerová) > kniha | PreSkoly.sk ... . Autor a jeho další knihy. Alice Miller švýcarská, 1923 - 2010. Procitnutí Evy : o odstranění emocionální zaslepenosti 2016; Dětství je drama 1995; Drama nadaného dítěte aneb Hledání pravého j ... O odstranění emocionální zaslepenosti. ... V Procitnutí Evy nám vysvětluje příčiny pocitů, jimž často nerozumíme, a ukazuje možnost vyjít z naší nezaviněné nesvéprávnosti - k dobru dnešní i příštích generací. Products specifications. Podnázev O odstranění e ... Procitnutí Evy : o odstranění emocionální zaslepenosti ... ... . Products specifications. Podnázev O odstranění emocionální zaslepenosti. ... O čem je kniha Procitnutí Evy? Rané emocionální zkušenosti zanechávají v těle stopy, které kódujeme jako informace a které v dospělosti ovlivňují náš způsob myšlení, cítění a jednání, ale naše vědomí je odmítá. Právě takto často vzniká bludný kruh násilí. Kniha Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti Rané emocionální zkušenosti zanechávají v těle stopy, které kódujeme jako informace a které v dospělosti ovlivňují náš způsob myšlení, cítění a jednání, ale naše vědomí je odmítá. O tom, jak ho prolomit, jak z emocionálního poznání vlastního příběhu proniknout k hlubšímu vědomí, píše Alice Millerová v této knize. V Procitnutí Evy nám vysvětluje příčiny pocitů, jimž často nerozumíme, a ukazuje možnost vyjít z naší nezaviněné nesvéprávnosti - k dobru dnešní i příštích generací. Procitnutí Evy : o odstranění emocionální zaslepenosti 2016; Dětství je drama 1995; Drama nadaného dítěte aneb Hledání pravého já 2013; Cesty života - Odhalování 2001; Opomíjený klíč 2001; Nesmíš si povšimnout - Realita dětství a dogmata psychoanalýzy 2016; Na počátku byla výchova - Neopakujte chyby svých rodičů ... Procitnutí Evy Millerová, Alice. 4 dny. Naše cena: 208 Kč Procitnutí Evy O odstranění emocionální zaslepenosti Autor: ...

INFORMACE

AUTOR
Alice Millerová
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti.pdf

POPIS

Rané emocionální zkušenosti zanechávají v těle stopy, které kódujeme jako informace a které v dospělosti ovlivňují náš způsob myšlení, cítění a jednání, ale naše vědomí je odmítá. Právě takto často vzniká bludný kruh násilí. O tom, jak ho prolomit, jak z emocionálního poznání vlastního příběhu proniknout k hlubšímu vědomí, píše Alice Millerová v této knize. V Procitnutí Evy nám vysvětluje příčiny pocitů, jimž často nerozumíme, a ukazuje možnost vyjít z naší nezaviněné nesvéprávnosti – k dobru dnešní i příštích generací.

Chcete si přečíst knihu?Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Millerová. Číst Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY