Wavesbury – Slečna podporučík

Wavesbury – Slečna podporučík - David Návara | Dcparkrx.org

...adem. 209 Kč 190 Kč bez DPH. Detail. Wavesbury - Slečna podporučík-30 % ... Wavesbury - Slečna podporučík — Vodafone galerie ... . Skladem. 209 K ... Když Skye zjistí, že její manželství s Matteem je založené na lžích a podvodech, ropzhodne se pro rozvod. Copak může manželovi ještě někdy důvěřovat? Wavesbury - Slečna podporučík David Návara ... David Návara 99 Kč Wavesbury - Část první David Návara ... Wavesbury: Slečna podporučík. David Návara. O KNIZE. O AUTOROVI. Hrabě David Wavesbury, v té době po ... Wavesbury Slečna podporučík | Knihy Fenix ... . David Návara. O KNIZE. O AUTOROVI. Hrabě David Wavesbury, v té době podplukovník Wavesbury, chystá uprostřed znesvářené Indie doprovodit Roberta Clivea na výpravu proti zdrcující přesile. Po ztrátě důstojníka vezme zavděk jakoukoliv náhradou. Mladý podporučík John Ferrel totiž skrývá ... NOVINKA Wavesbury - Slečna podporučík. David Návara. E-kniha 199 Kč ... Vyšinutý vrah, který zhudebňuje poslední chvíle svých obětí... Ano, to je případ jako stvořený pro Lincolna Rhyma! Za bílého dne byl z newyorské ulice unesen obchodní cestující. Tak to alespoň popsala devítiletá dívka, jediná svědkyně události. Na místě zločinu zanechal pachatel symbolický vzkaz: miniaturní oprátku. Takto znepokojivý popis místa činu je pro ......

INFORMACE

AUTOR
David Návara
DIMENZE
11,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Wavesbury – Slečna podporučík.pdf

POPIS

Hrabě David Wavesbury, v té době podplukovník Wavesbury, chystá uprostřed znesvářené Indie doprovodit Roberta Clivea na výpravu proti zdrcující přesile. Po ztrátě důstojníka vezme zavděk jakoukoliv náhradou. Mladý podporučík John Ferrel totiž skrývá nejedno tajemství. Ani po návratu domů – již po boku milované Elizabeth – nemá Wavesbury čas těšit se z rodinného štěstí. Líbánky nedopadnou právě podle jejich představ, když se objeví dávný Elizabetin známý, který chce využít dceru rebela pro své politické cíle. Elizabeth čeká nelehká volba. Může být vůbec ochotna postavit se kvůli svému manželovi za vévodu z Cumberlandu, Řezníka Vysočiny? Ke všemu kolují zvěsti, že na Wavesburyho barbadoské plantáži straší. Hrabě Wavesbury je skeptický ke všemu nadpřirozenému, ale žádost jeho správce o zásah je natolik naléhavá, že si ji nemůže dovolit ignorovat. Když se začnou opakovat útoky na Elizabetin život, Wavesbury je nucen jednat. Nenese nakonec za většinu předchozích událostí odpovědnost jediný neznámý nepřítel? Kdosi v pozadí s vlastními cíli?

Chcete si přečíst knihu?Wavesbury – Slečna podporučík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Návara. Číst Wavesbury – Slečna podporučík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY