Meduňka

Meduňka - Le Khoa | Dcparkrx.org

...Meduňka lékařská je trvalka, která dorůstá až do výšky 150 cm ... Meduňka - obchod se zdravou výživou IČO 04346491 - Home ... ... . Doba výsadby březen až duben, Balení obsahuje 300 semen. http://semena-rostliny.cz ... Herbofit Bylinný čaj meduňka 20x1.5g Meduňka lékařská přispívá k pozitivní náladě, relaxaci a udržování zdravého spánku. Podporuje zlepšení kognitivních funkcí, správné... Uložit ke srovnání This page was last edited on 12 December 2019, at 08:44. Files are available under licenses specified on their description pag ... Meduňka lékařská | Účinky, použití, info ... . Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Meduňka citrónová. Melissa officinalis citronella Nová odrůda meduňky s výraznější příchutí citrónu. Je to vytrvalá rostlina dorůstající výšky 70-150 cm. Meduňkový čaj z listů snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Translation for 'meduňka lékařská' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Meduňka lékařská . Meduňka lékařská (lat. Melissa officinalis) je bylinka, která je hojně využívána pro své léčivé účinky, ale díky citrónově-mátové vůni a příchuti nalezla uplatnění rovněž v rámci přípravy pokrmů.Jedná se tedy o rostlinku, která by neměla chybět v žádné domácnosti, neboť může blahodárně působit na zdraví celé rodiny a ... This page was last edited on 15 December 2019, at 08:33. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply....

INFORMACE

AUTOR
Le Khoa
DIMENZE
3,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Meduňka.pdf

POPIS

Půvabná knížka pro nejmenší děti na první pohled upoutá obálkou s 3D efektem a poetickými ilustracemi, které spolu s hřejivým příběhem vytvářejí téměř snovou atmosféru. Meduňka, která si ráda hraje venku, nedbá maminčiných rad, aby na slunci nosila klobouček. A tak jednoho letního dne, když na sluníčku usne v trávě… Copak se přihodí? Proč sladká vůně medu způsobí, že jsou náhle všude motýli?… Kniha vychází dvojjazyčně – nabízí paralelní text v češtině a v angličtině.

Chcete si přečíst knihu?Meduňka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Le Khoa. Číst Meduňka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY