Šok! Hrůza! Média!

Šok! Hrůza! Média! - - | Dcparkrx.org

...reza Engelová, Robert Malecký, Ondřej Neumann, Aleš Rozehnal ... Šok! Hrůza! Média! - HlídacíPes.org | Elektronická kniha ... ... . 4. 6 17 39 71 93 116 146 165 185 199 216 . Předmluva . Trable s Bakalou . Kniha: Šok! Hrůza! Média! - HlídacíPes. org. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Šok! Hrůza! Média! Ondřej Neumann (ed.) Média dnes dos ... Šok! Hrůza! Média! | Albatrosmedia.cz ... . ... Šok! Hrůza! Média! Ondřej Neumann (ed.) Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro vás zprávy tvoří? Světem českých novinářů vás s profesionálním ... Média dnes doslova hýbou společností. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Šok! Hrůza! Média! Celkové hodnocení ... Šok! Hrůza! Média! Autor: kolektiv autorů Nakladatel: CPress EAN: EK268840 ISBN: Popis: Elektronická kniha, 272 stran, bez zabezpečení DRM, 10,5 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 ... Šok! Hrůza! Média! HlídacíPes.org. Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo, jak a proč pro vás zprávy tvoří? Koupit Koupit eknihu. Ondřej Neumann (editor) Autorský tým - redakce HlídacíPes.org: Vojtěch Berger, Robert Břešťan, Tereza Engelová, Robert Malecký, Ondře...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Šok! Hrůza! Média!.pdf

POPIS

Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo, jak a proč pro vás zprávy tvoří?Světem českých novinářů vás s lehkostí a profesionálním vhledem provede redakce platformy HlídacíPes.org organizované Ústavem pro nezávislou žurnalistiku. Nahlédnete pod prsty médií investigativních i bulvárních, tištěných i elektronických, televizních i novinových. A řeč přijde i na nejdůležitější kauzy s nimi spojené.

Chcete si přečíst knihu?Šok! Hrůza! Média! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šok! Hrůza! Média! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY