Muž, který nedržel basu

Muž, který nedržel basu - Christof Weigold | Dcparkrx.org

...e co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit ... Muž, který nedržel basu ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Muž, který nedržel basu Autor: Weigold, Christof Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076177185 ISBN: 978-80-7617-718-5 Originál: Der Mann, der nicht mitspielt Překlad: Objednávejte knihu Muž, který nedržel basu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Muž, který nedrže ... Muž, který nedržel basu - Weigold, Christof - Megaknihy.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Muž, který nedržel basu - Christof Weigold. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Muž, který nedržel basu. Christof Weigold. Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Mladá herečka Virginia... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Muž, který nedržel basu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Muž, který nedržel basu. WEIGOLD Christof. Info: Euromedia Group - Kalibr, 2019 (1.) - váz., 520 str. Z něm. přel. T. Kurka EAN: 9788076177185 Muž, který nedržel basu Christof Weigold. Hollywood 1921, První případ Harryho Engela. Cena v prodejně: 399 K ... Hledáte Muž, který nedržel basu od Weigold Christof? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete za...

INFORMACE

AUTOR
Christof Weigold
DIMENZE
9,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který nedržel basu.pdf

POPIS

Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Mladá herečka Virginia Rappová umírá za záhadných okolností po návštěvě večírku u oblíbeného komika, „tlouštíka“ Roscoe Arbuckla. Obrovský skandál představuje ohrožení pro celý Hollywood. Detektiv se pouští do vyšetřování v prostředí dvou konkurenčních filmových studií a také v přistěhovaleckých kruzích kolem Carla Laemmle, zakladatele studia Universal. Utajení pravdy je v zájmu příliš mnoha osob. Když Hardy nakonec případ vyřeší, ocitne se sám v nebezpečí života, a nejen on… Strhující román je prvním z řady kriminálních případů se soukromým detektivem Hardy Engelem, který odhaluje největší skandály a nevyjasněné vraždy Hollywoodu první poloviny minulého století.

Chcete si přečíst knihu?Muž, který nedržel basu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christof Weigold. Číst Muž, který nedržel basu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY