Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele

Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele - Alena Šafrová Drášilová | Dcparkrx.org

...růvodce začínajícího podnikatele. 293,- Kč ... Základy elektrotechniky - Chci.cz ... . Detail. 9. Líbí se: 165 lidem. Podobné jako Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele. Tahák na úspěšné podnikání ... Základy úspěšného podnikání (Průvodce začínajícího podnikatele) Šafrová Alena Drášilov á • Grada, 2019 . Okamžitý download. PDF. E-kniha. E-kniha. Okamžite na stiahnutie. V této knize najdete stručně, jasně a sroz ... Základy úspěšného podnikání -- Průvodce začínajícího ... ... . V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. ... Základy úspěšného podnikání : průvodce začínajícího podnikatele / Hlavní autor Šafrová Drášilová, Alena, 1985- Vydáno 2019 Dostupnost : Načítá se... Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele (978-80-271-2182-3) Kniha - autor Alena Šafrová Drášilová, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Základy úspěšného podnikání - Průvodce začínajícího podnikatele. (Drášilová Šafrtová Alena) Základy úspěšného podnikání (Průvodce začínajícího podnikatele) Alena Šafrová Drášilová • Grada, 2019 Dodání může trvat více než tři týdny Základy úspěšného podnikání - Průvodce začínajícího podnikatele. ... snadnému pochopení účetních případů z každodenní praxe účetního pracovníka se nejdříve seznámíte se základy účtování, účetní terminologií a metodologií. Procvičením na praktických příkladech a kontrolními otázkami si nejlépe ... Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Kniha - autor Alena Šafrová Drášilová, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá -16% 349,- Základy úspěšného podnikání - Průvodce začínajícího podnikatele od 244 Kč (37 e-shopů) Tajemství řeči těla - Gesta, která prozradí více než slova - Joe Navarro Základy úspěšného podnikání, Průvodce začínajícího podnikatele. ... Průvodce úspěšného obchodníka. Neckař Petr, Kolář David, Janeček David. ... Startup jako princip podnikání - Jak dosáhnout dlouhodobého růstu v moderní firmě ... Základy úspěšného podnikání - Průvodce začínajícího podnikatele ... Průvodce úspěšného obchodníka Petr a kolektiv Neckař. Dostupnost: Skladem. Klubová cena: 340 Kč (399 Kč) Koupit Startup jako princip podnikání - Jak dosáhnout dlouhodobého růstu v moderní firmě ......

INFORMACE

AUTOR
Alena Šafrová Drášilová
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele.pdf

POPIS

V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Dozvíte se o základních oblastech podnikání od prvotního nápadu přes marketing a analýzu podnikatelského prostředí až po financování, daně, účetní výkazy a pracovní právo.Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit? Pak je tato kniha určena právě vám! Najdete v ní stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je pro začátek úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Povede vás od prvního nápadu k podnikatelskému plánu, vysvětlí základní souvislosti a pojmy, ale nezahltí zbytečnými detaily. Řada příkladů, praktických cvičení a postřehů z praxe vás vtáhne do světa reálného podnikání. Nejprve se budete věnovat práci s nápadem a jeho přepracování do podoby podnikatelského plánu a analýze trhu a prostředí, v němž budete podnikat. Klíčovou oblastí knihy je stejně jako v podnikání marketing a marketingové plánování. Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a finančnímu řízení a poznáte i rizika podnikání. Po přečtení knihy byste z každé oblasti měli vědět právě tolik, kolik je potřeba k prvním krokům při budování vlastního úspěšného podniku.

Chcete si přečíst knihu?Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Šafrová Drášilová. Číst Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY